Üç Kombin, Üç Duygu, Üç Armoni

Üç Kombin, Üç Duygu, Üç Armoni

2014 Tesettür Giyim Kombinleri

Kombin1: Tunik: Lisa Marie, Şal: Desa, Çanta: Tory Bruch

Niçin kombin yaparız? Niçin bir kıyafet bütünlüğü oluştururuz? Elbette bütün çabalarımız daha şık görünmek için. Çünkü bir kişinin stil anlayışı sadece bir düşünce ve bir duyguya dayalı değildir. Bir kombin oluşturmanın birden fazla sebebi hikmeti vardır. Nerede ne zaman ne şekilde bir kıyafet bütünlüğü içinde olmamız gerektiğini bilmemiz gerekir. Aynı zamanda da bunun gereğini yapmak hem bir giyim kuşam disiplini, hem bir zerafet ve şıklık, hem de statü gereğidir.

2014 Tesettür Giyim Kombinleri

Kombin2: Tunik: Carven, Ayakkabı: Elita, Şal: Kayra

Duygularınız çok değerli, aynı zamanda duygusallığınız kıyafet seçimlerinizde etkilidir. Bir taraftan da gelenekçi kombin tercihi baskın geliyor. Pop art ve otantik bir giyim zevkiniz var. Durgunluk, ağır başlılık sadece duygularınızda değil, bunun yansıması aynı zamanda kıyafetinizde ve yaptığınız kombinde de görülür. Her ne olursa olsun bu bir ahenk olarak zaman ve mekan ruhuna uygun olarak şekil alır.

2014 Tesettür Giyim Kombinleri

Kombin3: Ceket: Etro, Çanta: Nine west, Ayakkabı: Ollio

Hem statü açısından, hem entellektüel birikiminizi yansıtacak, neoklasik bir estetik anlayışınız var. Bilgili, birikimli ve hikmet sahibisiniz. Dış giyiminizde beyazı tercih etmeniz, kreasyon olarak pelerin havasında üzerinizde taşıyacağınız bir giysi, zarif bir kurdele atraksiyonuyla çizgi üstü bir giyim zevlinizi betimleyecektir. Ayakkabılar, gözlükler, çantalar aynı şarkının birer notalarıdır. Kombin de, duygu da, armoni de budur.

Çıtıpıtı, masum, pötükareler, çizgiler, imgeler, bir elbisede toplanırsa, ağırlık renk kırmızıda kararlaştırılırsa, bir spor ayakkabı, taşlanmış ve ağartılmış bir blujean kot, eşarp ve diğer aksesuarlarla bir armoni oluşur. Bu düşünce ve duygu ben gencim, masumum, spor giyinir, özgürüm ve rahat giyinmeyi tercih ederim demektir. Böyle bir kombin için binbir türlü aksesuar değişikliği yapma imkanına da sahipsiniz demektir.

Yorumlar

“Üç Kombin, Üç Duygu, Üç Armoni” için 5 cevap

 1. Figen Okuyucu dedi ki:

  kombinler çok güzeller ama nasıl bulacağız ,araştırmya kalkınca yabancı markalar çıkıyor hep çok zor yanii..

 2. süreyya dedi ki:

  kombinler harika nasıl satın alabiliriz.

 3. ayşe dedi ki:

  kombinler harikaaaaaaa renkler süper çokkk beğendim ama biz nasıl bulcaz

 4. eflal dedi ki:

  1ve 2. kombine bayıldım hele o ayakkabılar çok güzel kim kombin yapyorsa ellerine sağlık…

 5. leyla dedi ki:

  kombinler harika zarif seçimler tebrik ediyorum sanırım kombin yapılırken marka kullanılmıyor yada reklam açısından belirtmiyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir