Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Üç Adımda Yaz Stilinizi Oluşturun!

Üç Adımda Yaz Stilinizi Oluşturun!

2013 Tesettür Giyim Stil Önerileri

2013 Tesettür Giyim Stil Önerileri

Yaza uygun hayranlık uyandıracak bir stil yakalamak hiç de zor değil!

Yazın ne giysem derdine düşüp çaresiz kalanlara önerimiz; her ortama uyum sağlayan yazlık stilinizi ortaya koyacak parçalar!

Biz kadınlar şu yaz mevsiminde en çok ne giysem diye düşünürüz. Bütün düşüncelerin sonunda şöyle bir iç geçiririz: “Çok param olsa neler giyerdim!” Ama emin olun ki o kadar paranızın olmasına hiç gerek yok! Kendinize uygun ve şık bir stil oluşturmak aslında hiç de zor değil! Şimdi size özel stil önerilerimizle yazlık stilinizi ortaya koyma zamanı!

2013 Tesettür Giyim Stil Önerileri

Eşarplarla renklenin!

Biz tesettürlü hanımların olmazsa olmazıdır eşarplar. Son zamanlarda ipek şallar eşarbın tahtını zorlasa da eşarplardan vazgeçemiyoruz. Yaz sezonunun yükselen deseni “gül” şimdi tüm eşarplarda açmaya başladı. Büyük gül desenli eşarplar hem çok zarif hem de oldukça kullanışlı.

2013 Tesettür Giyim Stil Önerileri

Üstü üste bilekliklerle güzel bir yaz…

Bu yaz üst üste kullanılan bileklikler oldukça trend. Siz de mutlaka üst üste bileklikler kullanıp farklı kombinler oluşturabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise güzel bir zıtlık yakalamak! Bu zıtlığı metal, desenli ve renkli olanları bir araya getirerek yakalayabilirisiniz. Ayrıca parlak ve kumaş olanları bir arada, deri ve zincir olanları da yine bir arada kullanabilirsiniz. Yaz geçmeden bu trende dahil olmanızı öneririz.

2013 Tesettür Giyim Stil Önerileri (3)

Bu yaz her yer beyaz!

Beyaz, her yaz içimizi açan belki de kış boyu beklediğimiz en özel renktir. Yaz mevsiminin en sevilen rengi beyazı bol bol kullanın. Yaz sezonunda beyazı farklı parçalarla bir araya getirebilirsiniz. Çok duru bir görünüme sahip olacağınız kesin. Örneğin beyaz bol paça pantolonunuzun altına yine beyaz bir ayakkabı tercih edebilirsiniz.

2013 Tesettür Giyim Stil Önerileri

Desenli eteğinizi düz bluzla kombinleyin…

Her işin bir püf noktası vardır. Giyimde şıklığı yakalamanın da altın kuralı desenli parçaları iyi kombinlemek. Bu yaz ve hatta her yaz favori parçalarımızdan biri olan desenli eteklerimizi düz bluzlarla kombinleyerek şıklığı yakalayabilirsiniz. Böylece hem eğlenceli ve hem de kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

2013 Tesettür Giyim Stil Önerileri

Bu yaz çizgi yazı!

Bu yazın en dikkat çekici trendlerinden biri de hiç şüphesiz siyah-beyaz çizgiler! Kullandığınız çizgiler arasında en az biri geniş hatlara sahip olmalı ve diğerleri de ince… Çünkü hem karışık çizgi kullanımı hem de göz yormayan bir stil oluşturmak en önemlisi. Çizgileri karıştırarak bu yazın en favori trendine farklı bir yorum katabilirsiniz. Mesela kalın çizgili siyah-beyaz bir gömleği ince çizgili kırmızı-beyaz bir tişört üzerine kullanabilirsiniz.

Fotoğraflar: Armine, Tuğba&Venn, Lidyana, Valentino, Pinterest.

1 Yorum Bulunuyor

  • esengül
    2013-08-12 | Permalink |

    slm.ben bu kombinleri nerden temin ederim hazır olarak.çünkü bu dediklerinizi parça parça temin etmem çok zor.

1 Trackback

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *