Twist’le Tarzını Seç!

Twist’le Tarzını Seç!

Twist 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Ayaydın&Miroglio Grup’un daha genç ve alternatif giyinmeyi seven kadınlar için kurduğu Twist’in 2015-16 Sonbahar Kış sezonu oldukça iddialı.

Alışmış olduğumuz “cool” çizgisini bozmayan Twist, şehrin en cool, maskülen ve feminen tarzına sahip olmak isteyenler için koleksiyonu oldukça geniş tutmuş.

Twist 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Kabanlar, püsküllü ceketler, tül detaylı trikolar, postallar koleksiyondaki demirbaşlar.

Süet püsküllü yelekler bohem bir hava katarken, deri biker ceketler ve maksi triko hırkalar sizi anında sokak modasının gözdesi haline getirecek.

Siyah dantel detaylı elbiseler gotik tarz sevenlerin gözdesi olacak gibi duruyor. 90’ların havasını yakalamış vintage parçalarla da zamanda yolculuk yapmak mümkün.

Twist 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Kışın adımlarınız da şıklık içinde olacak. Trendsetter olmaya devam eden loeferlar, payet materyalli ve saçak detaylı olarak karşımıza çıkıyor.

Rahatlığından taviz vermeyenler için gizli dolgu topuk botlar ve önü açık bootiler, maskülen formu sevenler için çift renkli oxfordlar, metal detaylı postallar, yılan derisi baskılı stilettolar ise feminen tarzı benimseyenler için biçilmiş kaftan.

Twist 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Bir çanta tutkunu olarak söyleyebilirim ki Twist bu sezon bucket ve sırt çantasında kendini aştı!

Hayvan figürlü broşların olduğu siyah sırt çantası, hem bucket hem de sırt çantası formuna girebilen mono color çantalar, metalik materyallerin olduğu sırt çantaları bu sezon kollarımıza özgürlüğü getiriyor.

Twist 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Hazırlayan: Munise Boz

Yorumlar

“Twist’le Tarzını Seç!” için bir cevap

  1. Adele dedi ki:

    Hayvan detaylı çantadan nerede bulabiliriz. Çok istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir