Twist 2023-24 Koleksiyonunun Sokak Stilinde Eğlenceli ve Etkileyici Detaylar

Twist 2023-24 Koleksiyonunun Sokak Stilinde Eğlenceli ve Etkileyici Detaylar

Twist 2023-24 Ceket ve Mont

Kendini genç hissedenlerin ortak noktası Twist 2023-24 Sonbahar/Kış Koleksiyonu soğuk kış günlerine inat renkli ve hareketli parçalarıyla mevsimin enerjisini yükseltmeye hazır.

Sonbahar-Kış sezonuna kendine özgü tasarımları ve formlarıyla farklılık katan Twist, #sokağınözgürruhu’nu yansıtan etkileyici kombinleriyle sıra dışı bir sokak modasına ev sahipliği yapıyor. Farklı materyallerin kullanımıyla formal ama bir o kadar da alışılmışın dışında göze çarpan parçaları, kullanılan baskı tekniklerindeki çeşitlilik ile Twister’ların odak noktası olmaya devam ediyor.

Twist 2023-24 Trençkot ve Ceketli Takım

Bu serin günlerde farklı dokuda kumaşların kullanımıyla hazırlanan çift parça görünümlü elbiseler, color-block trikolar, kontrast dikiş detaylı blazer takımlar, patchwork bluzlar ve beli vurgulayan metalik çizgili ceketler Twister’ların en havalı görünümlerine eşlik ediyor.

Twist 2023-24 Etek ve Jile

Desenli astarların yarattığı stil oyunları, eskitme efektli jean’ler, metalik montlar, zincir detaylı vücudu saran transparan bluzlar ve tattoo bodylerle iddialı tercihler yapmak isteyen Twister’ların özgür sokak stili tamamlanıyor.

Twist 2023-24 Süveter ve Kazak

Dad-fit kalıp ceketlerin dikkat çektiği koleksiyonda; Twist’in eğlenceli formlarının yanı sıra, asi görünümlerinin altında birden fazla rengin uyumuyla yakalanan baskılar, koleksiyonda diğer can alıcı tonlar olan acı kahve, siyah, hâkî, yanık turuncu, lime, saks mavisine uzanan geniş renk skalası ile bu soğuk kış günlerine renk katmaya hazır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir