Tutkunuz Olacak Alışveriş Sitesi Markamor.com Yenilendi!

Tutkunuz Olacak Alışveriş Sitesi Markamor.com Yenilendi!

Markamor Şal Modelleri

Tesettür giyimde modanın yeni adresi Markamor.com Nihan, Zühre, Doque, Avenna, Lacrima gibi markaları tüketicilerle buluşturuyor. Tesettür giyimde oldukça sık değişen trendleri yakından takip eden Markamor.com moda konusunda tüketicilere farklı seçenekler sunuyor.

Son zamanlarda tesettür giyim sektöründeki gelişmeler ve yenilikler oldukça dikkat çekiyor. Özellikle markalar ve tasarımcılara göre sezon değişikliği yeni renkleri ve kumaşları beraberinde getiriyor. Bu nedenle tüketiciler farklı renklere ve tasarımlara yönelmiş durumda. Markamor.com ise yenilenen internet sitesi ile tüketicilere modayı yeniden keşfetmeleri için imkan sunuyor. Markamor yeni ve farklılaşan yapısıyla internet üzerinden tesettür giyim satışına farklı bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

Markamor Blog

Sitede yapılan yenilikler arasında günlük aktivitelerini paylaşabileceğiniz, moda ve trendler hakkında kendi fikirlerinizi yazabileceğiniz bir blog yer alıyor. Çünkü marka tüketicilerin kendilerini ifade etmeleri gerektiğine inanan ve fikirlerini önemseyen bir yapıya sahip. Bu nedenle Markamor.com kendisini sadece bir alışveriş sitesi olarak değil aynı zamanda bir sosyal paylaşım alanı olarak tanımlıyor. Yeni dönemde yemek tarifleriyle Saniye, güncel hayattan yazıları ile Yasemin ve moda ile ilgili yazılarıyla Meryem tüketicilerle buluşuyor.

Markamor Şal Modelleri

Sitedeki bir diğer yenilik ise ürün yelpazesindeki değişiklikler. Kadınların ihtiyaçları ile ilgili detaylı bir araştırma yapan marka, farklı şal çeşitlerinin ciddi bir talep aldığı sonucuna vardı. Bu nedenle marka ürün gamını bu talepler doğrultusunda genişletiyor.

Yenilenen Markamor’u ziyaret etmek için tıklayın!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir