Türk Kadını, Romantik Rus Stilini Sevdi!

Türk Kadını, Romantik Rus Stilini Sevdi!

Rus Moda İkonları

Romantik elbiseler, çiçek desenleri, uzun büzgülü etekler… Rusya’nın stiliyle öne çıkan başarılı kadınlarıyla birlikte bu romantik detaylar aklımızdan çıkmaz oldu.

Modada bir çığır açan Rus moda ikonlarının stillerini takip ediyor ve çok beğeniyoruz. Peki, stilleri ile moda dünyasında fark oluşturan, sanatla yakından ilgilenen bu güzel kadınları yakından tanımaya ne dersiniz?

İşte Rus moda ikonları!

Natalia Vodianova

Stili ve yaşama bakış açısıyla her kesimin taktirini kazanan Natalia Vodianova, pazarda meyve satarken bir ajans sahibi tarafından keşfedildiğini biliyor muydunuz? Sonrasında ise Lord ünvanlı İngiliz emlak kralı Justin Portman’la evlenerek popüler bir yaşamın içinde kendini buluyor. Adeta kanatsız bir melek olan Natalia Vodianova, kar amacı gütmeyen yardım derneği kurarak yaklaşık 100 adet çocuk oyun alanı inşa etti.

Rus Moda İkonları

Miroslava Duma

Moda haftalarının başrol oyuncusu olan Miroslava Duma moda dergilerinin Rusya sayılarında moda editörlüğü yaptıktan sonra Rusya’daki tüm moda faaliyetlerini içeren ve dünyayı takip eden Büro 7/24 adlı bir moda ve yaşam dergisi kurdu.

Rus Moda İkonları

Ulyana Sergeenko

Fantastik vintage kıyafetleri ve sıradışı stiliyle Rus moda ikonları listesinin ilk sırasında yer alan Ulyana Sergeenko özgün stiliyle ortaya çıkardığı koleksiyonlarla büyük beğeni topluyor.

Rus Moda İkonları

Elena Perminova

Gerçek bir peri masalı olan Elena Perminova‘nın hikayesi 16 yaşındayken başlıyor. Yanlış arkadaş seçimleri yüzünden kendini uyuşturucu batağında bulan Perminova, 6 yıl hapse mahkum edilmiş. Ailesinin kurtarma çabaları sırasında Rus parlementosunun üyesi Alexander Lebedev ile tanışır ve çift birbirine aşık olur.

Elena Perminova, şimdi ise en popüler moda ikonlarından biri.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *