Tüm Yaz Giyebileceğiniz 6 Farklı Kombin

Tüm Yaz Giyebileceğiniz 6 Farklı Kombin

2016 Yaz Tesettür Kombini

Yaz boyu üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz harika parçalarla, farklı kombinler oluşturmanın sırrını keşfedin!

İncecik kumaşlarla tasarlanan, sezonun öne çıkan renklerini yansıtan trend parçalar sıcak günlerin vazgeçilmezi olacak. İşte, minimalist ve sportif parçaları modern çizgide yorumlayarak oluşturacağınız en cool 6 farklı tesettür kombin!

2016 Yaz Tesettür Kombinleri

Yaz Boyu Beyaz Tunik Kombini

Kavurucu sıcaklarda güneşi üzerinize çekmeyecek yegane renk beyaz, şıklık kuralında bir numara! Üzerimizden düşürmediğimiz tuniklere fazlasıyla hakim olan beyaz renk bir tasarımla, cool havaya bürünün. Her renkle sağladığı muhteşem uyum, beyaz aşkını iyiden iyiye zirveye çıkarıyor, kombin derdine de son veriyor.

2016 Yaz Tesettür Kombinleri

Sportif Elbiselerle Cool Kombin

2016 yazında sportif stilleri çok sevdik! Hepsinden çok da her ana uyum sağlayan cool elbiselere bayıldık. Alışverişte, sporda, sokak stilinde, seyahatlerde, gezilerde her anınızda hem rahat ettirecek hem serin tutacak, hem de şıklığınızı koruyacak. Sportif elbiselere ise sırt ya da torba çantalar, sandalet ya da sneakerlar eşlik etmeli.

2016 Yaz Tesettür Kombinleri

Taptaze Çiçeklerle Elbise Kombini

Floral desenin enerjik ruhunu yaz boyu yansıtın. Üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz uçuş uçuş elbiseler dinamizmi zirveye taşırken stilinize taptaze çiçek esansı kokusu verecek. Kombininizdeki elbisenizin gücünü ortaya koymak için diğer tüm parçalarınızı tek renkle tamamlayın. Floral desenli elbisenizde birçok farklı renk olacağından her giyişinizde farklı bir renkle kombin yaparak yaz boyu sıkılmayacağınız bir tasarıma sahip olun.

2016 Yaz Tesettür Kombinleri

Tiril tiril Bol Pantolon Kombini

Genişleyip hareketlenerek dolaplarımızın vazgeçilmezi olan bol pantolonları yaz boyu üzerinizden çıkarmak istemeyeceksiniz. Sıcak havaların serin fikirlerinden olan salaş pantolonlar, neredeyse etek görünümü vererek tesettür giyime ters düşmezken, hareketlerinizi de kısıtlamayarak konforunuzu arttıracak. Bol pantolonlarınızı ister yine bol tuniklerle takım haline getirin ister incecik yeleklerle birleştirin. Şık olmak için bir topuklu, rahat etmek için bir spor ayakkabı yetecek.

2016 Yaz Tesettür Kombinleri

Rahatlığı Elden Bırakmayan Etek Kombini

Yazın etek giymenin tadı bir başka! Stil sahibi görünümüzü en üst mertebeye taşıyacak harika tasarımlı eteklerle rahatlığı elden bırakmadan şık olacaksınız. Aynı bol pantolonlardaki gibi, şık olmak istediğinizde topuklu, sportif olmak istediğinizde sneakerlar, tatil zamanıysa sandaletler imdada koşacak. Biraz eğlence iyidir diyorsanız, armalı, meyve baskılı tişörtler; sadelik iyidir diyorsanız tek renk gömlekler, incecik yazlık ceketler.

2016 Yaz Tesettür Kombinleri

Sıcakların Kurtarıcısı Ferace Kombini

Tesettür giyimi tercih eden kadınlara en çok yakışan feraceler, sezonda birbirinden özel tasarımlarla karşımıza çıktı. Nude renkleriyle güneş çekmeyecek, siyahla klasikliğini bozmayacak, bol kesimleriyle serin tutacak harika fikirlerle gönlümüzü fethetti. Kavurucu sıcaklarda yardımcı olan, incecik tiril tiril kumaşlarıyla imdada yetişen feraceler yer, zaman ve mekan tanımıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir