Tüm Yaz Giyebileceğiniz 5 Hit Parça

Tüm Yaz Giyebileceğiniz 5 Hit Parça

Latifa 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu (7)

Sıcakların iyice bastırdığı bu günlerde kumaşı, modeli ve konforuyla tüm yaz boyu üzerinizde taşımak isteyeceğiniz parçalara yatırım yapmak en akıllıca iş olacaktır.

2015 yazında konforlu ve fonksiyonel parçaların neler olabileceğine dair fikir edinmek isterseniz bu haber size göre!

Sezonun En İyi 5’lisi!

Yaz ayalarında “rahatlık” vazgeçilmez tutkumuz. Üç yıldan bu yana casual tesettür giyim sektörüne yön veren tasarımlara imza atan Latifa koleksiyonlarının eğlenceli bir tarafı var: Sofistikeyle eleganlığın bir karışımı olan tasarımları kişinin stiline göre kolayca uyum sağlıyor.

Latifa 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

1. Spor Etekler: Zengin süslemelerin süper lüks unsurlarının yer aldığı Latifa 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunda özel dikim görünümü hakim. Spor etekli takımları isterseniz günlük, isterseniz de ofis stilinize uyarlayabilirsiniz.

Latifa 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

2. Kap ve Hırkalar: Lacivert, gold ve gri renklerin hakimiyetinde kap ve hırkalar giy-çık diyebileceğimiz ürünler arasında yer alıyor. Bu yaz spor detaylı bir kap ve hırkaya her an ihtiyacınız olabilir.

Latifa 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

3. Lüks Detaylı Tunikler: Doğru seçilmiş bir parçanın neler yapabileceğinin farkındayız. Latifa tasarımı lüks detaylı tunik tıpkı sessiz bir fırtına gibi şık ve fazla göze batmadan ortama hakim olabilecek bir parça.

Latifa 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

4. Sportif ve Havalı Elbiseler: Sezonun olmazsa olmazlarından sportif elbiseleri şık sandaletlerle kombinleyin ve çabasız şıklığınızı garantileyin. Kumsallarda bu stili devam ettirmek istiyorsanız vintage görünümlü güneş gözlüğü ve düz terlikleri tercih edin.

Latifa 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

5. Plaj Feraceleri: Tatilde de stil sahibi duruşunu sürdürmek isteyenler için Latifa yenilikçi bir tasarıma imza atıyor. Serin ve ferah bir tatilin hayalini kurarken, bavulunuza eklemeniz gereken kurtarıcı bir yaz stili; başörtüsü ile takım olarak alabileceğiniz plaj ferace!

Latifa 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyon ürünleri hızlı satın al seçeneği ile online satış sitesi latifa.com.tr ‘de 19 Temmuz’a kadar bayrama özel ürünlerde %15 indirim fırsatıyla sizleri bekliyor.

Latifa 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

(Latifa ürünleri 2014-03359 nolu tasarım tescili korunmaktadır.)

Latifa İstanbul İletişim:
Adres: Şenlikköy Mah. Florya Cad. No: 7/2 Dükkan 2. Florya İstanbul
Telefon: 0 212 424 55 78
www.latifa.com.tr
www.facebook.com/latifa.giyim

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *