Tüm Olasıklarıyla Bahar Trençkotlarını Giyme Kılavuzu

Tüm Olasıklarıyla Bahar Trençkotlarını Giyme Kılavuzu

2019 İlkbahar Yaz Trençkot Kombinleri

Bahara adapte olmanın en zevkli yolu trençkotlarla bin bir oyun oynamak. Çizgili tunikler, denim elbiseler, pileli etekler… Sezonun en trend parçalarıyla bir araya gelmekten memnuniyet duyan trençkotlar nasıl giyilir, gelin hazırladığımız kılavuza göz atın.

Maksi Elbiseye Maksi Trençkotlar Yakışır

2019 baharında tesettürlü kadınların en havalı görünümlerinde iki parçanın eşleşmesi karşımıza çıkıyor. Maksi elbise ve maksi trençkot.

Maksi Elbise - Maksi Trençkot Kombini

Neredeyse ayak bileklerine kadar uzanan bu ikili, birbirine eş değer boylarda olmalı. Ton sür ton çok yakışsa da elbiseleri trençkotlarla kombinlerken gölge oyunu yapmak ikonik bir hava oluşturuyor. Turuncu, kırmızı, yeşil gibi canlı renklerle bej tonlarındaki trençkotlar birlikte çok ama çok iyi duruyor.

Aybikestil Bej Trençkot Modeli

Eteklerle Eşleşen Trençkotlarda Ton Sür Ton Uyum

Etek – gömlek ikilisine üçüncü bir aday olarak eklenen trençkotlar, tesettürlü kadının işini kolaylaştırıyor. Sezonda trendler listesinden düşmeyen pileli etekleri trençkotlarla kullanırken en iyi renk uyumu ton sür tonla yakalanıyor. Baştan nude tonlarla yapılan kombinde farklı dokuları kullanarak harekete geçin. Neredeyse bir takım hissi uyandıracak kombin sizi hem ince hem uzun gösterirken; elegan bir havayı da yakalayacak.

Aybikestil Ekose Trençkot

Monokrom Stil Takımları Havalı Kılan Trençkotlar

Ofis günleri, toplantı koşturmacası derken formal takımlar kurtarıcı oluyor. Bu ikilinin havasını bozmayan hatta havasına hava katan trençkotlar da omuzlardaki yerini alıyor. Baştan aşağı tek renk giyerek monokrom stili oluşturabilir; siyah – beyazı kullanabilir ya da sezonun formal deseni ekoseleri kombinde deneyebilirsiniz.

Vesna Design Trençkot ve Çizgili Tunik

Çizgili Tuniklerle Sportif Trençkot Birlikteliği

Kombinlere gençlik aşısı getiren çizgili tunik ve trençkot birlikteliğini denemeden baharı bitirmeyin. Oldukça cool bir havaya sahip olan bu eşleşmede sportifliğin dozu sizin elinizde olacak.

Şeffaf Vinil Trençkot

Şeffaf Trençkotla Enerji Dolu Hafta Sonu Kombini

Yağmurlu bahar günlerine enerji katmak için vinil trençkotları deneyin. Kimi turuncu kimi sarı tonlarıyla hafta sonuna renk getirmeye kararlı olan tasarımlar, sneaker’larla harika bir uyuma sahip. Sweatshirt’ler, ikonik bel çantaları, gözlükler bu kombinin gücünü zirveye çıkaracak detaylar oluyor.

Tulum Trençkot Kombini

Tulumlara Konfor Katan Trençkot

2019 ilkbahar – yaz sezonunda tesettürlü kadının dolabına girmeyi başaran tulumlar, en bol halleriyle tasarlansa da bir trençkotla daha iyi görünüm oluşturuyor.

2019 İlkbahar Yaz Trençkot Modelleri

Trençkotu Elbiseye Dönüştürme

Ayak bileklerine kadar uzanan maksi boy trençkotları elbise formuna sokmak en havalı duruşlardan. Kendine ait kuşaklarının yanı sıra kalın kemerlerle tam bir elbise havasını yakalan trençkotlar, tüm düğmeleri sıkı sıkıya kapalı halleriyle ikonik bir görüntüyü oluşturuyor.

Denim Trençkot Kombinleri

Denimlerle Trençkot Eşleşmesi

Denim elbise nude trençkot; denim etek siyah trençkot ya da denim pantolon denim trençkot… Denim ve trençkot oyunlarıyla yapacağınız birbirinden cool birçok kombin var. Her haliyle oldukça havalı duruşu yakalayan kombinlerde, renkli fularlar, spor ayakkabılar yardıma koşacak.

Dış giyimde ihtiyacınız olan ve online olarak satın alabileceğiniz yeni trençkot modellerini alışveriş sitemizin Pardesü ve Kap bölümünde bulabilirsiniz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir