Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Tüm Kadınların Korktuğu Estetik Sorunu ‘Selülit’

Tüm Kadınların Korktuğu Estetik Sorunu ‘Selülit’

MİHRİ Kozmetik’den Anti-Selülit Losyon

Düzensiz beslenme, aşırı kahve ve gazlı içecek tüketimi, az su içme, hareketsizlik selülit oluşumunun başlıca dostları… Tüm kadınların en çok korktukları estetik sorunu ise selülit… Soruyoruz vücudunda portakal kabuğu görünümünü kim ister?

Selülit savaşındaki taktiklerden birincisi; düzenli beslenme ve harekettir. İkincisi ise doğru ve kaliteli anti-selülit ürün seçmektir.

MİHRİ KOZMETİK bu konuda bize helal kozmetik ve dermokozmetik özelliğinde olan Body Project Anti-Selülit Losyonu tavsiye ediyor.

İçeriğindeki patentli aktif maddesi Effineo™, ciltte portakal kabuğu görümüne sebep olan yağ hücrelerindeki trigliseritlerin, serbest yağ hücrelerine dönüştürerek vücutta enerji kaynağı olarak kullanılmasını sağlar.

Antioksidan özelliği ile Yeşilçay yağı, cildi sakinleştirici özelliği ile Calendula officinalis, sıkılaştırıcı özelliği ile Limon çekirdeği yağı ve Tocopherol ile zenginleştirilen ürün, hücre yenileme sürecini artırır, cildi sıkılaştırmaya ve pürüzsüz bir cilt görünüm elde edilmesine katkıda bulunur.

Mihri Anti Selulit Losyon
Portakal kabuğu görümünün oluştuğu ilgili bölgelere (basen, kalça, bacak) hafif masajla her gün uygulanan bü ürünü MİHRİ KOZMETİK bizlere gururla sunuyor.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *