Tuğba Venn’in İpek Eşarpları Yazı Serinletiyor!

Tuğba Venn’in İpek Eşarpları Yazı Serinletiyor!

Tuğba Venn Eşarp Modelleri

Yazla birlikte şalların yerini, yavaş yavaş ipek eşarplar almaya başladı. Sade ve tek renk kombinlerde özellikle ışıltılarından ve desenlerinden ötürü tercih edilen ipek eşarplarda bugün, Tuğba Venn 2014 ilkbahar yaz koleksiyonunu tanıtacağız. Yazlık kıyafet koleksiyonu ile de bu sezon çok beğendiğimiz Tuğba Venn’i, eşarp koleksiyonuyla da fazlasıyla beğendiğimizi söyleyebiliriz.

Tuğba Venn Eşarp Modelleri

İpek eşarplarda bu sezon en çok öne çıkan desenlerin başında çiçek desenleri geliyor. Özellikle yaz aylarında minik kır çiçekli ipek eşarplarla birlikte, büyük çiçek motiflerinin bulunduğu modellerde bizim favorilerimiz arasında. Tuğba Venn yeni sezon ipek eşarp koleksiyonunda da muhteşem renk kombinasyonları eşliğinde floral desenlere rastlıyoruz.

Tuğba Venn Eşarp Modelleri

Artık bütün kadınların bir ipek eşarbı var. Mütedeyyin ve muhafazakar kadınların yanısıra ölçülü giyim tarzını benimseyenlerin de hem başörtüsü, hem fular olarak kullandıkları parmakla sayılmayacak kadar çok birbirinden güzel ve farklı modellerde ipek eşarpları var. Tuğba Venn zengin eşarp koleksiyonu ile tüm hanımlara özel tasarımları bu sezon birçok modelde sunmakta.

Tuğba Venn Eşarp Modelleri

Tuğba Venn 2014 İlkbahar Yaz Eşarp Modelleri‘nde başta renk ahengi içinde kendinizi özgür bulacaksınız. Kahverenginin içinde maviyi bir vintage olarak yaşayabilir, sanki bir okyanusta yelken açan, mavi atlası hayallerinizle pembeye çevirebilirsiniz.

Bütün stil giyinen hanımlara bu sezon ipek eşarp alışverişlerinde Tuğba Venn’i denemelerini öneriyoruz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir