Tuğba Venn’den Şeker Tadında Yazlık Tesettür Kombin

Tuğba Venn’den Şeker Tadında Yazlık Tesettür Kombin

Tuğba Venn Tesettür Kombin
Tuğba & Venn 2013 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu‘nda özel tasarımlarla ölçülü giyinen hanımefendilere birbirinden güzel modeller sunmaktadır. Bu kombinimizde Tugba & Venn markasının şık bir takımına yer verdik. Farklı renk seçenekleri ile sizler de kendiniz için favori bulduğunuz uygun bir rengi seçebilirsiniz.

Tugba & Venn‘den beyaz bir etek, pembe bir ceket; düşündüğümüzde tek kelimeyle hoş bir takım olacağını söyleyebiliriz.. Gold renginde, altın gibi değerli bir şal, bu takımla estetik bir görünüm sağlamıştır. Hepsi bir araya gelince bir bayana kıyafet olarak ancak bu kadar yakışabilir diyebiliriz. Bu kombine ceket yakası, kol manşeti ve eteğin beyazına eşlik eden bir çift beyaz ayakkabı eklenirse, pembe saatiyle, gözlüğü ve çantasıyla oluşan harika bir uyumu görebiliriz.

Tugba & Venn kendine yakışır bir marka olmanın verdiği cesaretle, ürettiği ürünlerin gerek beden, gerek renk skalasıyla onlarca tercih sunabiliyor. Pembe, yeşil, mavi, siyah, kahverengiyle ceketler, etekler, vitrinlerde yerini alıyor. Onlar bizim adımıza düşünüp, bizim zevkimize ve bizim beğenimize göre, bizim için birbirinden güzel kıyafetler üretiyor.

Tesettür giyim konusunda alanında söz sahibi olan Tugba Giyim yapmış olduğu hizmetler kuşkusuz göz dolduruyor. Tesettür firmaları artık sadece tesettür ölçülerini, sadece muhafazakar bayanlar için değil, bütün hanımların rahat edebileceği ölçülerde, işlenmiş bir altın gibi kumaşı işleyerek, tasarlayarak, ölçerek, biçerek, dikerek, ayrıca bu çalışmalarını gerçekleştirirken yüreklerini de ortaya koyduklarını ispat ediyorlar.

Kim ki; bütün kadınlara değer verir, kim ki; annelik duygularına önem verir; Kim ki emeğe saygı gösterir, işte o zaman marka olur; hizmet yerini bulur. Hoş bir takım, hoş bir kombin, hoş bir ambians; denemeye değer.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir