Tugba Venn Modellerinde İndirim Günleri Başladı!

Tugba Venn Modellerinde İndirim Günleri Başladı!

Tuğba Venn İndirim Günleri

2013-2014 Sonbahar Kış sezonunun kuşkusunuz en başarılı koleksiyonuna imza atan Tuğba Venn, %50 indirimle tüm hanımlar için fırsat kapılarını aralıyor. Özellikle kaban ve manto modellerindeki zengin çeşitleriyle Tuğba Venn indirim günlerinde, bu fırsatı değerlendirmenin tam zamanı olduğunu söyleyebiliriz.

Tuğba Venn’in çok özel koleksiyon videosuna birlikte göz atalım!

Yeni sezonda tesettür giyim markaları arasında adından ilk sıralarda söz ettiren Tuğba Venn, sezon trendlerinin en üst sıralarında yer alan minimal çizgileri, kreasyonunda tam anlamıyla yansıtmaktadır. Üniformatik kesimlerin fazlasıyla işlenildiği koleksiyonda, renklerdeki canlılık kışın koyu tonlarına alternatif olarak seçebilecekleriniz arasında yer alıyor.

Tuğba Venn İndirim Günleri

Tuğba Venn %50 İndirim ile Sizlerle

Sonbahar ve ilkbaharın yağmurlu günlerinde trençkotlar, bizim kurtarıcı parçalarımızdır. Sonbaharı geride bıraktığımız şu günlerde, ilkbaharın nisan yağmurlarına karşı Tuğba Venn koleksiyonundan %50 indirimle trençkot fırsatını kaçırmamalısınız. Üstelik bizden şimdiden söylemesi sezonun trend renkleri arasında yer alan bordo, 2014 yılında da adından fazlasıya söz ettireceğe benziyor.

Tuğba Venn İndirim Günleri

Zamansız ve her zaman her yerde giyibileceğiniz kıyafetler sunan Tuğba Venn, sürekli kendisini yenileyerek her sezon tüm markalar arasındaki yükselişini sürdürüyor. Trendlerin değiştiği, ama stilin her zaman aynı kaldığı zamansız zamanlarda, kullanabileceğiniz özel tasarımlar indirim günleri ile Tuğba Venn‘de sizleri bekliyor.

Yorumlar

“Tugba Venn Modellerinde İndirim Günleri Başladı!” için bir cevap

  1. […] Venn’in %50’lik indirim fırsatı ile kışlık giysi ihtiyaçlarınızı karşılarken, hem kaliteli ve trendi olan marka giysilere […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir