Tuğba Venn 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tuğba Venn 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tuğba Venn 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Yaz mevsimine soft renklerin dinginliği ve naif modellerin masalsı güzelliği ile adım atan Tuğba Venn, şimdiye kadar ki en sade ama bir o kadar da ihtişamlı koleksiyonunu görücüye çıkarıyor. İlkbahar yaz katalog çekimleri için Fas’ın eşsiz atmosferini yansıtan Marakeş’i tercih eden marka farkını yeni duruşuyla gözler önüne seriyor. Koleksiyonda öne çıkan rahat formlar ve romantik renkler bir yandan iç huzuru vadederken diğer taraftan Tuğba kadınının stiline ayak uyduruyor. Kısacası  tesettür giyim modasına yön veren Tuğba 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu rahatlıktan ödün vermeden şık olunabileceğinin sinyallerini veriyor.

Tuğba Venn 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tuğba Venn’den Yalın ve Naif Stiller

Günlük yaşama modern ve aynı zamanda otantik bir hava katan koleksiyon hazırlayan Tuğba kalitesini yine konuşturuyor. Her zamankinden daha sakin bir tarz ve ruh haline bürünen markada nakış detaylı uzun elbiseler ve bol paça pantolonlarla kombinlenen takımlar, yaz dönemine uygun doğal kumaşları ve naif siluetler ortaya çıkarmayı hedefleyen romantik renkleriyle özgün giyimi seven Tuğba kadınına harika alternatifler sunuyor.

Tuğba Venn 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Dupduru Güzellik İçin Tuğba Venn Yeter

En duru ve yalın haliyle zirveye oynayan tasarımlara imzasını atan Tuğba Venn bir bakıma şıklığın formülünü veriyor. Koleksiyona bir bütün olarak bakınca stil sahibi kadına; şıklık için sadelik, dupduru güzellik için de Tuğba Venn yeter dedirtiyor. Doğal dokular ve natürel kumaşlarda öne çıkan Tuğba şıklığını yaşatacak göz alıcı parçalar bu yaz naif stilinize eşlik ediyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir