Tuğba Venn 2016 Eşarp Modelleri

Tuğba Venn 2016 Eşarp Modelleri

Tuğba Venn 2016 Eşarp Koleksiyonu

Tuğba Venn’in Renkli Eşarp Dünyası

Kombinlerin baş tacı eşarp modelleri, tesettürlü hanımların vazgeçilmezi. Desensiz sade kıyafetlere eşlik edecek floral ve geometrik desenli eşarp modellerinin yanı sıra hareketli kombinlerinizi tamamlayacak tek renk eşarp modellerini seçiyoruz.

Tuğba Venn eşarp modellerini mercek altına aldığımızda koleksiyonda hakim olan siyah, kahve, yeşil tonları kış aylarına uyum sağlıyor. Birçok eşarp tasarımını farklı renk alternatifleriyle de işleyen marka, tesettürlü kadınların işlerini kolaylaştırıyor. Günlük hayatta kullanabileceğiniz spor şıklığı yansıtan modellerin yanı sıra özel günlerinize eşlik edecek elegan şıklığa bürünen tasarımlar da markanın koleksiyonunda kendini gösteriyor. Siz de Tuğba Venn markasının 2016 Sonbahar – Kış Eşarp Koleksiyonu‘nun, renkli dünyasından kendi renginizi bulun!

Floral Desenli Eşarp Modelleri

Hemen hemen her eşarp koleksiyonunda karşımıza floral desenli birçok eşarp modeli çıkıyor. Tuğba Venn 2016 Eşarp Koleksiyonu‘nda da floral desenin çeşitli versiyonlarını görebilmek mümkün. Ana renk üzerine tasarlanmış çiçekler, birbirine uyum sağlayan tonlarıyla da resim tablosu görünümü veriyor. Kıyafetinizin rengini eşarbın ana rengiyle aynı seçip üzerindeki tonlarla hareket katarak hoş bir stil oluşturabilir, göz yorucu bir görüntüden de kurtulabilirsiniz.

Tuğba Venn 2016 Eşarp Modelleri

Floral Desene Rakip; Geometrik Desen

Birçoğumuzun eşarpları arasında en çok yeri kaplayan floral desene son zamanlarda rakip olan geometrik desen ekleniyor. Farklı çizgilerle farklı renklerin bir araya gelişi klasik bir görünüm veriyor. Öne çıkan bu gibi desenlerini renk alternatifleriyle sunan marka, yumuşacık ipek dokularıyla da rahatlık sunuyor.

Tuğba Venn 2016 Eşarp Koleksiyonu

Sıcacık Kahve Tonları

Tuğba Eşarp Floral ve geometrik desen arasındaki rekabete benzer nitelikte olan siyah ve kahverenginin klasik duruşlarıyla şık bir tasarım sunuyor. Sonbahar – kış aylarında en çok kullandığımız siyah ve kahve tonlarına uyum sağlayacak bu renkler, farklı desenli tasarımlarıyla da beğeni topluyor.

Tuğba Venn 2016 Eşarp Koleksiyonu

Işıltılı Tonlar ve Dokular

Koyu renklerin arasına işlenen canlı renkler eşarplara ışıltı veriyor. Tuğba Venn Sonbahar – Kış 2016 Eşarp Koleksiyonu’nda, kırmızı, turuncu, yeşil ve pembenin de canlı tonlarını koyu renklerle beraber işleyerek soğuk havalara uyum sağlıyor.

Tuğba Venn Eşarp Modelleri 2016

Güzelliği Sadeliğinde olan Eşarplar

Floral, geometrik desenler, canlı renkler, farklı renk kullanımları gibi dinamik görüntülü eşarplar, sade kombinlerde ön plana çıkarak güçlü bir görünüm veriyor. Bunun yanı sıra kıyafetlerimizdeki birden çok renk kullanımı ve desenli modellerde bu gibi dinamik tasarımlı eşarplar göz yorabiliyor. Bunun için, bu gibi çok renkli kıyafetlerinizde tek renk eşarp kullanımı stilinize daha iyi bir görünüm kazandıracaktır.

Yazı: Büşra Karagöz

Tuğba Venn 2016 Eşarp Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir