TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Dopdolu!

TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Dopdolu!

TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Dopdolu

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında 15 Mart Çarşamba günü Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir”, evliliklerdeki sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan “Bir Yastıkta Kocayalım”, anne-kız ilişkileri üzerinden geleneksel Türk kültürünün yeni nesillere aktarılmasına katkı sağlayan ‘Ana Kuzusu’ ve günlük dizi ‘Adını Sen Koy’ izleyici ile buluşacak.

Hukuksal Konular İyi Fikir’de!

15 Mart 2017 Çarşamba günü ekrana gelecek olan ‘İyi Fikir’ programında, Avukat Afet Gülen Büberci, hukuksal konularda merak edilen soruları cevaplayacak. İletişim Psikoloğu Doğan Cüceloğlu, aile ve insan ilişkilerinden bahsedecek. Bitki Uzmanı Şevki Güngör, bitkisel tarifler konusunda bilgi verecek. İyi Fikir 15 Mart Çarşamba günü saat 09.30’da TRT 1 ekranında olacak.

Ece Erken ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘İyi Fikir’ hafta içi her gün saat 09.30’da özel konuları ve konuklarıyla modadan sağlığa, spordan, dengeli beslenmeye ve manevi konulara tüm iyi fikirleri TRT 1 ekranına taşımaya devam ediyor.

TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Dopdolu

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

15 Mart 2017 Çarşamba günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programında, Murat’ın günlük programını Esra’ya vermesi ile sakin başlayan gün, Esra’nın ofise gidince karşılaştığı manzara ile tamamen değişiyor. Murat’ın Ayşe ile veli toplantısına gitmesine Esra’nın vereceği tepki ne olacak? Murat, veli toplantısında Can’ın çizdiği resmi şaşkınlık ile karşılıyor. Esra, Selin’i kahve içmeye davet ederek daha yakın tanımaya çalışırken, Murat’ın iş yemeğinde telefonunu açmaması evde yeniden gerilime sebep olacak. Gerilimin üzerine Esra’nın Murat’a gelen bir mesajı görmesi büyük bir krize sebep olacak!

Hafta içi her gün saat 13.00’de TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan “Bir Yastıkta Kocayalım” Aile Danışmanı Doktor Zafer Akıncı’nın yönlendirme ve ipuçlarıyla eşler arasındaki iletişim problemleri, ailelerin evliliklere müdahalesi, mutluluğun formüllerini gibi konuları ekrana getiriyor.

TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Dopdolu

Ana Kuzusu’nda Yarışma Heyecanı Devam Ediyor!

Ana Kuzusu’nun 15 Mart 2017 Çarşamba günü yayınlanacak bölümünde Buket Uçar, doğal temizlik ürünleri kullanarak çalışma masasını temizleyecek. Esra Eskici, el işi görevinde ağaç dalına aksesuar yapmaya çalışacak. Zeynep Kızıltan, mutfak görevinde şambali tatlısı yapacak. Kader Sarı ise püf noktası görevinde balık temizleyecek.

Yeliz Güler’in sunuculuğunu üstlendiği ‘Ana Kuzusu’ hafta içi her gün 14.50’den itibaren TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. 4 kızın anneleriyle birlikte yarıştığı Ana Kuzusu’nda, büyük ödül 1000 altına giden yolda kıyasıya mücadele devam edecek. Rakiplerinin annesinden altınları almaya çalışan yarışmacı kızları bu hafta da zorlu görevler bekleyecek.

TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Dopdolu

‘Adını Sen Koy’ Dizisi’nin 128. Bölümünde Neler Olacak?

Adını Sen Koy’ 15 Mart 2017 Çarşamba günü saat 17.00’de 128. bölümü ile ekrana gelecek. Ömer’in hayatına bomba gidi düşen evlilik belgesi Ömer’in kafasında hep bir soru işareti olarak kalırken Nazan belgeyi Alev’e veremez. Belge Nazan’ın elinde tehlikeli bir hale gelir. Çünkü aklında daha karlı bir plan vardır.

Ömer, Zehra’nın her hareketinden şüphelenirken Zehra Ömer’in davranışlarının nedenini Zehra anlamaz. İkilinin arasındaki ilişki gittikçe gerilir. Zehra ve Ayşe’nin çizimler için moda evine gitmesi Ömer için büyük krize dönüşür. Zehra aceleyle eve dönerken yolda gizemli adamla çarpışır. Zehra gergin bir şekilde eve döndüğünde büyük bir kriz çıkar. Ama Zehra olacaklardan henüz habersizdir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir