TRT 1 Gündüz Kuşağı 3 Programıyla Ekranları Renklendiriyor

TRT 1 Gündüz Kuşağı 3 Programıyla Ekranları Renklendiriyor

TRT 1 Gündüz Kuşağı 3 Programıyla Ekranları Renklendiriyor

Hafta içi 5 gün boyunca ekranlara gelen yeni programlar ile ekranlar şenlenecek.

Ece Erken ve Doktor Halit Yerebakan’ın sunduğu “İyi Fikir” hafta içi her gün saat 09.30’da özel konuları ve konuklarıyla modadan sağlığa, spora, dengeli beslenmeye ve manevi konulara tüm iyi fikirleri ekranlara taşımaya devam edecek.

Seksenler dizisinin sevilen oyuncusu Özlem Balcı’nın sunuculuğunu üstlendiği “Ana Kuzusu” hafta içi her gün 14.30’dan itibaren TRT 1 ekranlarında olacak. Kızların yarışacağı, annelerin oylayacağı 1000 altın ödüllü yarışma; hem öğretecek hem kazandıracak…

Başrollerinde Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın yer aldığı “Adını Sen Koy” hafta içi her gün 17.00’dan itibaren ekranlarda olacak. Tüm imkânsızlıklara ve zorluklara rağmen Ömer ile Zehra’nın yeşeren aşkı TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

TRT 1 Gündüz Kuşağı 3 Programıyla Ekranları Renklendiriyor

İyi Fikir

Ece Erken’in sunduğu ekranların renkli programı İyi Fikir Salı günü 09.30’da TRT 1 ekranlarında olacak. Ekolojik Yaşam Uzmanı Erkan Şamcı ipek şallardaki lekelerin ve plastik çiçeklerin nasıl temizlediğini programda izleyicilerle paylaşacak. Bitki Uzmanı Şevki Güngör varis ve menüsküs ağrılar için nasıl karışımlar hazırlanması gerektiğini programda ele alacak. Ayrıca Fizyoterapist Yardımcı Doç. Dr. Gamze Şenbursa manuel terapi ile ağrı giderme yöntemlerini izleyicilere anlatacak. İyi Fikir, 6 Aralık Salı günü saat 09.30’da TRT 1’de…

TRT 1 Gündüz Kuşağı 3 Programıyla Ekranları Renklendiriyor

Kızlar Yarışıyor, Anneleri Oyluyor!

Kızların maharetlerini sergilediği ve annelerinin onlara not verdiği ‘Ana Kuzusu’nda heyecan devam ediyor. TRT1 ekranlarında hafta içi her gün 14.30’da yayınlanan ‘Ana Kuzusu’nda, 4 kız ve 4 anne, 13 hafta boyunca toplam 1000 çeyrek altını kazanmak için yarışıyor.

Kızlar ev işlerinde tüm maharetlerini sergilerken, rakiplerinin annelerinden en çok altını almaya çalışıyor. Kızların görevlerini yapmaları sırasında anneleri onlara yardım edemiyor. Anneler, kızlarına sadece yol ve yöntem gösteriyor. Gün sonunda ise son sözü anneler söylüyor. Bir nevi jüri olan anneler, o gün için kendilerine verilen 4 altını, başarılı bulduğu kızlara ödül olarak veriyor. Ancak, hiçbir anne kendi kızına altın ödülü veremiyor.

Ana Kuzusu’nun 6 Aralık Salı günü yayınlanacak 12.bölümünde Ana Kuzusu Elif Gülcanoğlu, kıymalı borani yemeği yapacak. Hülya Tosun, doğal malzeme kullanarak ahşap sandalye temizleyecek. Seda Şan’ın görevi ise doğal malzemeler kullanarak fırın temizliği yapmak olacak. Alışveriş görevine çıkacak olan Simge Yılmaz, kendisine verilen bütçe ile faydalı bitkiler almaya çalışacak. 6 Aralık Salı günü 14.30’da TRT 1’de…

TRT 1 Gündüz Kuşağı 3 Programıyla Ekranları Renklendiriyor

Adını Sen Koy 57. Bölüm

Alev, yoldayken herkesin yat kulübünde olduğunu öğrenince oraya gitmeye karar vermiş, Yener’i de peşinden kulübe sürüklemiştir. Zehra’yı gören Yener’in içeri girme çabaları nafile kalır. En son, Tayfun olaya el atınca, Yener kulüpten uzaklaşır ama bu işin peşini bırakmaya niyeti yoktur. Ömer, büyük bir suçluluk içinde, Zehra’ya hiç olmadığı kadar anlayışlı davranmaktadır. Onun yeğeni için yaptıklarından sonra bütün önyargılarını bir kenara bırakmış, Zehra’nın gözünün içine bakmaktadır. Alev ise yaralı ele geçen fidyecinin konuşmasını engellemek için hastaneye gider. Niyeti adamın hayatına son vermektir, tam amacına ulaşacağı anda bir sürprizle karşılaşır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir