Tropik Yatak Odalarında Uykunun Keyfine Varın

Tropik Yatak Odalarında Uykunun Keyfine Varın

Tropik Yatak Odalarında Uykunun Keyfi

Ashley Furniture; konforla birlikte tropikal esintileri yatak odalarınıza da taşıyor…

Dünyanın en ünlü mobilya markalarından Ashley Furniture, ‘Evimde yaz hiç bitmesin’ diyenlere özel ürünleriyle, tropik esintileri evinize getiriyor. Ananas ağacı kaplamalı yatak odası, hem doğallığı hem tarz sahibi tasarımlarıyla tropikal ürünleri sevenlerin yeni gözdesi.

Konfor, kalite ve doğallığı birleştiren ürünleriyle dekorasyonda bambaşka bir konsept oluşturan Ashley Furniture, yaz aylarının pozitif enerjisini uyku kalitenizle birleştirecek tasarımları yatak odalarınıza taşıyor.

Fanzare Yatak Odası, sonbaharın etkilerini yaza çeviren özel kaplamalarıyla evinize Ananas kokularını getirirken doğal dokusuyla da gönlünüzü fethedecek.

Tropik Yatak Odalarında Uykunun Keyfi

Ashley Furniture’a özel tasarımlar, doğal renkleri ve desenleriyle, evinizin her odasına elegan, romantik, tropikal etkileri taşırken aynı zamanda konforu, kaliteyi, uyumu da getiriyor. Dekorasyonda kendi tarzını yaşamına katmak isteyenlerin ortak adresi olan Ashley Furniture, oturma grupları, yatak odaları, çocuk ve genç odaları, mutfak ve aksesuar mobilyaları, aydınlatma ve dekoratif objelere kadar yaşamınıza dair tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek tüm ürünler yer almakta.

Fanzare Yatak Odası ve diğer tüm ürünlerle ilgili farklı renk, desen, tasarım seçeneklerini www.850mobilya.com sitesinden inceleyebilirsiniz. İndirimleri ve kampanyaları takip ederek bütçenize en uygun ürünü seçebilir ve evinizi süslemenin keyfine varabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir