Triko Elbiseleri Sonbaharda Kullanma Kılavuzu

Triko Elbiseleri Sonbaharda Kullanma Kılavuzu

Qooq Store Triko Elbise - Tüvit Ceket

Mütevazı triko elbiseler bu sezon dolapların joker parçası. Onları kimi zaman şık bir çizmeyle iddialı kimi zaman da beyaz bir sneaker ile cool görmek mümkün. Sadece bu kadarla da değil, sihirli parçalarımız üzerine aldığı ceketlerle beline dolanan kemerlerle bambaşka görünümler vadediyor. Gelin hiç vakit kaybetmeden triko elbiseleri sonbaharda kullanmanın ipuçlarını açığa çıkaralım.

Chloe Triko Elbise

Sokak Stilinde: Maskülen Bot ve Büyük Çantalarla

Dümdüz bir triko elbiseyi olabildiğinde ikonik şekilde kombinlemek için nelerle bir araya getireceğiniz çok önemli. Sezonun sokak stillerinde cool rüzgarlar estiren eşleşmeler arasında da maskülen bot ve büyük çanta birliktelikleri var. Bileğin biraz üstünde biten trikoları boynu uzun maskülen botlarla giyin. Koltuk altınızda taşıyacağınız kocaman deri çantalar da bu görünümünüzü güçlendirsin.

Zara Triko Elbise - Cos Stores Maksi Palto- Massimo Dutti Çizme Kombini

Ofis Yolunda: Topuklu Çizme ve Maksi Paltolarla

Triko elbiseleri ofis şıklığına uyarlamak için kombin belli. Topuklu çizme modellerinin sıcacık güzelliğiyle eşleştirmeniz gereken trikoların üzerine bir de maksi boy oversize palto attın mı tamamdır. Sonbaharın ılık havalarında palto yerine maksi trençkotlar da yine aynı havalı duruşu yansıtacak.

Normcore Triko Elbise ve Mango Deri Ceket Kombini

Normcore Triko Elbise
Mango Deri Görünümlü Ceket

Güçlü Bir Mesaj İçin: Camel Triko ve Deri Ceketle

Bu sonbahar mutlaka denemeniz gereken kombinlerden biri de triko elbise ve deri ceket eşleşmesi. Henüz havalar iyiden iyiye soğumamışken derileri en güçlü şekilde kullanmak şart. Yine mevsimin popüler renk eşleşmesi için de camel ve siyah birlikteliğini kullanın. Camel triko elbise taba çizme, siyah deri ceket, siyah şal. Çantayı zebra desen ya da bordo tonlarından kullanarak farklılık yakalamak elinizde.

Zara Triko Elbise ve Sneaker Kombini(Wissam Wissxo)

Konfor Düşkünlerine: Triko Elbise ve Sneaker

Triko elbise konforunu hafta sonunda, alışverişte, koşturmacalı günlerde kullanırken rahatlığın ön planda olması şart. Bunun içinse dolapların kurtarıcısı olacak siyah bir triko hala elinizde yoksa listelere eklenmeli. Ardından beyaz sneaker ya da renkli yüksek tabanlı sneaker’lar ile kombinlenmeli. Renkli atkılar, omuzlara atılan kazaklar, kalın metal bileklikler, büyük çantalar bu kombini farklılaştıracak aksesuarlar.

Mango Triko Elbise ve Mango Yelek Kombinleri

  • Kombin Detayları
Mango Triko Elbise
Mango Tüylü Yelek
Mango Deri Görünümlü Yelek
Mango Çizme
Mango Kemer
Mango Çanta

Sıcaklığı Yükselt: Pofuduk Yeleklerle Dene

Triko elbiseleri sonbaharın soğuk günlerinde kombinlerken peluş ya da pofuduk yelekleri seçenekler arasına dahil edin. Krem tonlarındaki trikonuzu, açık kahve yelekle kombinledikten sonra taba renk bir kemeri belinize dolayın. -Sezonun maskülen deri yelekleriyle de aynı kombini yapabilirsiniz. – Yine kahve tonlarındaki süet çizme ve deri küçük bir çantayla kombini tamamlarken ton sür tondan uzaklaşmayacak renkte bir şal takın.

Zara Triko Elbise - Blazer Ceket Kombini (Imane Asry)

Ciddiyeti Dengele: Triko Elbise ve Blazer Ceket

Sonbahar görünümlerine en yakışan ikililer, triko elbise ve blazer ceket. İster mesai saatleri içinde isterseniz arkadaşlarla buluşmada. Şıklığı orta karar yaşamak için ciddiyeti denge tutun. Mesela, nötr tonlardaki bir triko elbiseyi hafif topuklu bot ya da çizmelerle tamamlayın. Omuzlarınıza da ekose desenli blazerları alın, kutu gibi de bir çanta kullanın.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir