Trend Alarmı! Teddy Bear Kabanlar!

Trend Alarmı! Teddy Bear Kabanlar!

Peluş Kışlık Kaban Modelleri

Kışın tam ortasındayız. Soğuk günlerin kemiklerimize kadar geçtiği kış mevsiminde, kaban tercihlerimiz de çok önemlidir.

Yeni sezon kaban alışverişinize henüz çıkmadıysanız, trend alarmı verdiğimiz Teddy Bear kaban modellerine de muhakkak bir göz gezdirin diyoruz.

Yumuşak dokusu, şık duruşu ve rahat kullanımı ile 2014 sonbahar kış sezonunda hanımların en beğendiği modeller arasında geliyor.

Peluş Kışlık Kaban Modelleri

Oyuncak ayıların pofuduk dokusu ve görüntüsünü Teddy Bear kaban modellerinde aynen görmekteyiz. Rahat, salaş ve kabarık görüntüsü ile sokak modasında herkesin üstünde görmeye alıştığımız bu şık kaban modelleri, adeta bir şirinlik yumağı. Soğuk kış günlerinde böyle bir kabanın varlığı bile, insanın içini şimdiden ısıtıyor.

Peluş Kışlık Kaban Modelleri

Teddy Bear kabanlar özellikle açık renklerde daha çok tercih edilmektedir. Krem, pembe ve açık kahve renkleri bu modelde en çok beğendiğimiz tonlar arasında geliyor. Pastel tonlarını da ayrıca Teddy Bear kaban modellerine çok yakıştırıyoruz. Ama kışın koyu tonlardan asla vazgeçmem diyorsanız da siyah ilk tercih edeceğiniz renk olmalı.

Peluş Kışlık Kaban Modelleri

Bence her bayanın buna benzer, manto ve kabanları olmalı. Buna ne kar dayanır, ne tipi. Buna ne soğuk dayanır ne de rüzgar. Hem şık, hem modern, hem de biraz sokaksı özgürlüğü taşıyan bir kreasyon bir model. Eminiz ki sizler de Teddy Bear kaban modellerini seveceksiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir