Trend Alarmı Konforlu Parçalar

Trend Alarmı Konforlu Parçalar

Trend Alarmı Konforlu Parçalar

2017 kışı, günlük giyimin vazgeçilmezlerini bol ve salaş kesimlerle bildiriyor. Sezonun cool tavrını sergileyen üst düzey konforlu parçalar, kadınlara adeta huzurlu bir yaşam alanı sunuyor. Yeni olasılıklara imkan tanıyacağınız “big size” tasarımlarla hem havalı hem karakterli bir stile bürünün. Bunun içinse “trend alarmı konforlu parçalar”ın ipuçlarını yazımızda yakalayın.

Trend Alarmı Konforlu Parçalar

Konforlu Paltolarla Isınma Turları

Soğuk havaların en karakteristik konforu, paltolarda göze çarpıyor. Hava şartlarını lehinize çevirirken, kışın karlı ve yağmurlu günlerinde de üst düzey rahatlık sunan parçalar stil oyunu oynuyor. Bu oyunun en önemli kurallarıysa konforlu şıklık. İster ofis yaşamında ister alışverişte, günlük yaşamda konforlu paltolarla bir adım öne geçebilirsiniz. Isınma turlarına muhakkak konforlu paltolarla başlamalısınız.

Trend Alarmı Konforlu Parçalar

Dış Giyimde Konfor Alanı

Kışın en ihtiyacımız olan dış parçalarda konfor, ceketlere, trençlere, kabanlara da etki ediyor. Salaşlığı döküntü bir stil olarak göstermeyen, tam aksine cool bir havaya büründüren tasarımlar, 2017 kış dolaplarında muhakkak yerini almalı.

Trend Alarmı Konforlu Parçalar

Hiç şüphesiz üzerinizden düşmeyecek bu parçalarla, stil sahibi görünüme imkan tanıyın.

Trend Alarmı Konforlu Parçalar

Trikolarda Konforla Beraber Karakterli Şıklık

Konfor sadece dış giyim tasarımlarına yansımıyor. Kışı ısıtacak sıcacık trikolarda dar formlarından sıyrılıyor, bol ve dökümlü kesimlere sahip oluyor. Kazaklar, hırkalar ve triko tunikler… Yumuşacık tasarımların hepsinde konforla beraber karakterli şıklık göze çarpıyor.

Trend Alarmı Konforlu Parçalar

Dökümlü Elbiseler Cool Parçalara Dönüşüyor

Elbiselerin vücuda oturan sıkıcı hallerinden çoktan kurtulduk. Özel günlerden günlük yaşama vazgeçilmezimiz olan tasarımlar, bol ve dökümlü halleriyle konfor alanı oluşturuyor. Bu alanda rahat bir nefesle beraber elegan duruşlar da göze çarpıyor.

Trend Alarmı Konforlu Parçalar

Sokak stilinin bol kesim elbise tasarımları, sezon trendleriyle cool parçalar haline dönüşüyor. Aynı durum gece elbiselerinde de göze çarpıyor. Dar kalıp abiyelerden ziyade, bol kesim dökümlü tasarımlar konforlu şıklığı vurguluyor.

Trend Alarmı Konforlu Parçalar

Sokak Stiline Sportif Etki

Konforun etkisi sezona etki ederken sportifliği de yanına katıyor. İşte tam da böyle bir görünüm için cool parçalar imdada yetişiyor. Eşofmanlar, sweetler, şişme yelekler ya da kamuflaj montlar, sneakerlar, kışlık şallar… Baştan aşağı rahatlığın peşine düşme zamanı.

Trend Alarmı Konforlu Parçalar

Takımlara Konfor Geldi

Sezonun en sevilenlerinden alt – üst takımlar, konfor ve şıklıkla buluşuyor. Etek ve tuniklerin iyi arkadaşlığı havalı bir stil için en iyi önerilenden oluyor. Pileli eteklerin bu ikileye yaptığı vurguysa göz ardı edilemez gerçek.

Trend Alarmı Konforlu Parçalar

Biri Hem Salaş ve Rahat Hem de Şık mı Dedi?

Salaş parçalarla şık olunamaz fikrini savunanlara karşı yeni bir akım doğdu. Yıllarca kalıpların içine sokulan “dar” anlayış yıkıldı. Bol kesim, dökümlü salaş parçalarla yeni bir şıklık ve rahatlık anlayışı ortaya çıktı. Bu salaş -ama şık- görünümle konfor alanını genişletmeyi unutmayın.

Trend Alarmı Konforlu Parçalar

Siyahlığın Karakteristik Konforu

Siyah parçaların bol ve dökümlü halleri stile gizemli bir hava katıyor. Bu güçlü etkiyi rahatlıkla kullanırken, karakteristik tasarımları dolaplara katmanız gerekiyor. Koleksiyonlarda boy gösteren ve sezona yön veren bol konforlu parçalar imdada yetişiyor.

Trend Alarmı Konforlu Parçalar

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

“Trend Alarmı Konforlu Parçalar” için bir cevap

  1. filix dedi ki:

    Trikolarda Konforla Beraber Karakterli Şıklık başlık altındaki elbileri nerden bulabiliriz ? Bir de kıyafetleri taşıyan kızın ismi nedir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir