Trend Alarmı: Kışı Aydınlatan Neon Tasarımlar

Trend Alarmı: Kışı Aydınlatan Neon Tasarımlar

Kadriye Baştürk Kazak - Feyza Hakyemez Başar

Neonun sadece yaz günlerine ait olmadığını kanıtlayan tasarımlar, kışa göz alıcı bir stil katıyor. Hareketli görünümleri sevenleri mutlu eden bu trend, karamsar havaların düşürdüğü enerjiyi yeniden zirveye taşıyacak. Tercihiniz neon sarısı bir kabandan mı yoksa neon kırmızı bir süveterden mi olur bilemeyiz ama bu akıma bir şekilde dahil olmak gerek.

Aybikestil Fuşya Sweatshirt ve Eşofman - Aybike Begüm Şimşek

Aybikestil Fuşya Sweatshirt
Aybikestil Fernuarlı Sweatshirt
Aybikestil Fuşya Eşofman Altı

Neon Eşofman Takımlarına Yer Açın

Eşofman takımlarına iyiden iyiye alıştık, adeta bağımlısı olduk. Her trendi gururla taşımayı bilen konforlu parçalar, şimdilerde de neon renkleriyle aramızda. Kırmızı, fuşya, yeşil, sarı, mavi… Renklerin en canlı en göz alıcı tonlarıyla çekim alanını genişleten parçalardan bir takım dolaplarda mutlaka olmalı. Aybikestil’in neon eşofman takımları da spor tasarımların ne kadar şık olabileceğini kanıtlıyor.

Normcore Süveter

Normcore Süveter
Normcore Pantolon

Popüler Süveterle Neon Aşkı

2022 kışında hit parçalar listesinde vazgeçilmez olmayı başaran süveterler, desenli ve neon halleriyle koleksiyonların sevileni oluyor. Beyaz gömlekler, bol jean‘ler ile bir araya gelirken capcanlı tonlarıyla kombini tek başına kurtarmayı bilen süveterler bu anlamda kurtarıcı diyebiliriz. Normcore’un süveteri de stillerin baş rolünde olacak neonlardan.

Juste Studio Fıstık Yeşili Kaban - Rumeysa Yağcı

Kaşe Kabanlar Göz Alıyor

Neon sarılar, neon yeşiller bu kış mevsiminde sıcacık kabanları etkisi altına alıyor. Yün ve kaşe dokularıyla soğuktan korumayı bilen tasarımlar, renkleriyle de zirveye taşınıyor. Stiline farklı bir dokunuş yapmak isteyenler İnstagram’ın sevilen isimlerinden Rümeysa Yağcı’nın Juste Studio markasından seçtiği yeşil kaban ve siyah kombini gibi bir stili deneyebilir.

Hooopstore Ceket

Hooopstore Ceket

Ofis Ceketlerinde Gayriresmi Neon

İster öğrenci olsun ister iş kadını, 2021/22 kışında blazer ceketler en popüler günlerini yaşıyor. Ciddiyeti bozarak neşeli olmayı bilen tasarımlarda da neonlar ön planda. Sokak stillerinde de dikkati çekmeyi bilen isimler, İnfluencer’lar arasında da fazlasıyla sevildi.

Hooopstore Neon Pembe Kazak

Hooopstore Neon Pembe Kazak
Hooopstore Pembe Kazak

Triko Kazaklar Bu Sezon Işıl Işıl

Kışı ısıtan kalın kazaklarda neonun etkisi bu sezon oldukça fazla. Fuşya uzun kazaklardan pespembe crop trikolara, hepsi ama hepsi bu sezon fazlasıyla seviliyor. Kadriye Baştürk, Hoopstore, Manuka ve Suud gibi genç markaların da koleksiyonlarında neonlar göz alıyor.

Melike Tatar Yağmurluk - Kapitone Kap

Melike Tatar Yağmurluk
Melike Tatar Kapitone Kap

Spor Dış Giyimde Neon Zamanı

Kapitone yelekler, oversize yağmurluklar, bomber ceketler… Bu sezon dış giyimdeki sportif tasarımların birçoğu neonlarla renkleniyor. Özellikle gençlerin kombinlerinde ikonik bir duruş kazanan parçalar, 2022’de dolaplara bir ikonik parça eklemek isteyenlere de göz kırpıyor.

Addax Sweat (Mavera Bulut) - Aida Üstün Elbise Sweat (Büşra Nur)

Addax Sweat

Neon Sweat ile Bir Jean Yeter

Yeni nesil genç stillerine neon bir sweat ve bol bir jean yeter. Sokak stillerinin en favori kombinlerinde iyi bir arkadaşlık kuran ikililerin pozitif duyguları ve enerjiyi yükseltmeme ihtimali yok. Bunun yanı sıra kışlık eteklerin ve hatta elbiselerin üzerinde bile neon sweat‘ler oldukça çok ama çok cool duruyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir