Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Trend Alarmı – Dantel Etekler

Trend Alarmı – Dantel Etekler

Dantel Etek Modelleri

Dantel; kadınların binbir emek vererek göz nuruyla işledikleri oyalar olduğu kadar, moda sektöründe de detay olarak kullanılan değerli bir malzeme. Bazen bütünüyle dantel etekler olduğu gibi, bazen de ayrıntı olarak lokal yerlerde kullanılan şıklık ve zerafet kazandıran bir öğe. Özellikle bu yaz dantel etekler trendler arasında yükselirken, önemli gecelerinizde size alternatif olabilecek şıklıkta.

Dantel Etek Modelleri

2014 ilkbahar yaz sezonunda dantel modası, hızını arttırarak yoluna devam ediyor. Pastel renkleri içeren dantel parçalardan oluşturulan dantel etekler göze çarpıyor. Özellikle soft renkler ve beyaz, uzun dantel eteklerde öne çıkan renkler. Şık bir gömlekle kombinlenen dantel etek size trendy bir görünüşü de kazandıracak.

Dantel Etek Modelleri

Dantel etekler kombinlenirken ufak detayları da göz önünde bulundurmalısınız. Öncelikle her zaman kıyafetiniz gittiğiniz mekanın ve zamanın ruhuna uygun olmalı. Günlük bir kombinde tercih ediyorsanız babetler ve denimle kurtarıcı parçalar arasında. Eğer özel bir gecede giyecekseniz şık topuklu ayakkabılar ve ışıltılı gömlekler tercih edeceğiniz üst grup olmalı.

Dantel Etek Modelleri

Vintage değerli en iyi taşıyan bize göre dantel. Türk toplumunun kültüründe de çok özel bir yere sahip olan dantelleri kıyafetlerde görmek ise ayrı bir mutluluk. Sizler de hala dantel etek trendi ile karşılaşmadıysanız hemen bu trende ayak uydurun…

Kendinize yakıştırdığınız şık dantel bir eteği en güzel şekilde kombinleyin!

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *