Toprak Renklerinden İlhamla Yeni Sezonun En Güzel Dış Giyim Parçaları

Toprak Renklerinden İlhamla Yeni Sezonun En Güzel Dış Giyim Parçaları

Kahverengi Kaban

Yeni sezonun en trend mensupları, toprak renkleriyle büyülüyor. Kimi acı bir kahve kokusunu kimi pastoral şehirlerin yumuşak esintilerini getiriyor tasarımlara. Sonbahar – kış sezonunda dış giyim parçalarıyla adeta yek vücut olan toprak renklerinin bin bir tonuna yakından tanık olun.

Maksi Boy Trençkotlarda Taba Hakimiyeti

Kahverenginin kızıla çalan tonlarıyla sonbahar sezonunu etkisi altına alan taba rengi, tasarımlara sımsıcak bir hava getiriyor.

Kuaybe Gider Taba Trençkot

Birçok markada olduğu gibi, Kuaybe Gider‘in 2018/19 sonbahar – kış koleksiyonunda da karşımıza çıkan bu rengin büyüsüne kapılmamaksa mümkün değil. Özellik trençkotları sarıp sarmalayan ve gördüğü ilgiyi hak eden toprak renginin bu sıcacık tonu, dolapların baş köşesinde, kombinlerin baş rolünde olacak.

 Latifa Kahve Orion Peluş Kap

Paltolardan Kahve Kokusu Yükseliyor

2018/19 sonbahar – kış koleksiyonlarından buram buram kahve kokusu yükseliyor. Yumuşacık dokularıyla ve oversize kalıplarıyla dikkatleri üzerine toplayan paltolarda, kahvenin en sıcak  ve çekici tonu karşımıza çıkıyor. Acı kahve diyebileceğimiz oldukça yoğun bu rengin yansımalarını birçok markada görmek mümkün. Sezonun en güzellerinden olmayı hak eden Latifa‘nın acı kahve paltosu da bunlardan biri.

Kayra Bej Trençkot Modelleri

Dolabın As Parçası: ‘Bej’ Trençkot

Her renkle uyum sağlayan, her stile adapte olan bir parça olarak kayıtlara geçen bej renkli trençkotlar, dolapların jokeri. Bir süper kahraman gibi, ne zaman başınız sıkışsa yardıma koşacak tasarımlar gördüğü ilgiyi de hak ediyor. Toprak tonlarının en açıklarından ve softlarından olan bej rengi, Kayra‘nın yeni sezon koleksiyonlarında birçok alternatifiyle sunuluyor. Özellikle spor – şık arasında kendine yer edinen kol detaylı trençkot, ‘en güzeller’ arasında yerini aldı.

Tuğba Venn Kiremit Kaban

Görsel Şölen Sunan Kiremit Renkli Pardösüler

Klasikler arasında yer alan ‘kiremit’ rengi, yeni sezonda trend alarmı veriyor. Koleksiyonlara sıcacık halleriyle giriş yapan bu renkteki parçalar, kombinleri tek başına yükseltmeye hazır. Dış giyim tasarımlarında görsel şölen sunan kiremit rengi pardösüler, ceketler ve paltoları dolaplara ekleyerek, tek adımda şıklığı garantilemek elinizde. Tuğba Venn‘in yeni sezonunda parlayan kiremit renkli giy – çık pardösünün ikonik tavrına şahit olun.

Nihan Tarçın Rengi Yelek ve Mont Modelleri

Soğuk Kış Gününe Tarçın Kokusu Yakışır

Belki bir bitki çayında belki de kışın vazgeçilmezi sahleplerin üzerinde, rahatlatan kokusuyla mest eden tarçınlar, moda dünyasını da sarıyor. Nostaljik bir tarafı olan bu zarif rengin yansıdığı dış giyim parçaları da enerjiyi yükseltmek için bekliyor. Nihan‘ın yeni sezonunda şişme bir yelekle karşımıza çıkan tarçın rengi, yıldızı parlayanlardan.

Kevser Sarıoğlu Camel Trençkot

‘Camel’ Olmadan Sonbahar Geçmez

Camel olarak bilinen deve tüyü rengi, dış giyim tasarımlarının en güzel adaylarına imkan tanıyor. En sade ve en basit tasarımda bile kendini göstermeyi başaran bu rengin olmadığı bir dolap düşünülemez. En az bej rengi kadar dolabın jokeri olan camel renkli trençkotlar, kimi zaman süet dokularda kimi zaman derilerde karşımıza çıkıyor. Kevser Sarıoğlu‘nun yeni sezonunda bin bir kahve tonları hakim olurken camel renkli trenç bir adım daha öne çıkıyor.

Armağan Giyim Haki Kapüşonlu Trençkot

Dış Giyimde Hakinin Hakimiyeti

Toprak tonlarında yeşile kaçan rengiyle sezon koleksiyonlarını kasıp kavuran haki, her parçada kendini yıldız yapmayı başarıyor. Özellikle dış giyimde ikonik bir hal olan bu natürel rengin etkisi hemen hemen her markada ‘en güzel’ler listesine dahil olacak bir tasarımlar boy gösteriyor. Yeni sezonda karşımıza çıkan hakinin çekim alanına kapılmanız da an meselesi.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir