Ton Sür Ton Kombinlerin En Gözdesi “Beyazlar”

Ton Sür Ton Kombinlerin En Gözdesi “Beyazlar”

Beyaz Tesettür Kombinler

Renk paletimizde sadece bir renk var, o da beyaz! Yanına başka kimseyi istemeyen rengimiz, sosyalleşmek istediğinde kendisine çok benzeyen ya beji ya da griyi alıyor. Neredeyse her parçaya güzellik katan beyaz, dolapların joker ismi olmakla asla yetinmiyor. Elegan, cool, şık ya da ikonik gibi terimleri yansıtmak isteyenlerin de yardımına koşuyor. Gelin ton sür ton kombinlerin en gözdesi beyazlar, tesettür kombin stillerinin dozunu nasıl zirveye çıkarıyor bakalım.

Hiç Paniğe Kapılmadan Baştan Aşağı ‘Sadece Beyaz’ Deneyin

Baştan aşağı tek renk giyinmeyi ifade eden monokrom stillerde ‘beyaz’ yine baş rol oyuncumuz. Özellikle tesettürlü kadınlar, ‘beyaz eşarp ya da şallardan’ dolayı bu görünümden çekiniyor. Kimi stilin fazla çiğ kalmasından kimi de beyazın yüzüne yakışmamasından dem vuruyor. Ama ne olursa olusun, hiç paniğe kapılmadan baştan aşağı beyazları kombinlemek üst düzey bir stil oyunu demek.

Betül Gedik Bej Beyaz Tesettür Kombinler

Betül Gedik:  Beyaz Takımlar – Kadriye Baştürk / Bej Ayakkabı&Çanta – Balenciaga / Bej Şal – İnvee Triko

Kombin Beyaz, Eşarplar ve Aksesuarlar Bej Olsun

Monokromdan bir adım uzaklaşıp ton sür tona, yani beyazın en yakın arkadaşlarını oyuna davet etmeyi deneyebilirsiniz. Özellikle beyaz eşarpların yakışmadığını düşünen tesettürlü kadınlar, yola bu maddeyle çıkabilirler. Beyaz takımları bej eşarplarla buluşturmak; altın ışıltılı aksesuarları kombinlere dahil etmek, ayakkabı ya da çantalarda bej detay içeren modelleri tercih etmek ya da yaz döneminde hasırları kullanmak akıllıca olacak.

Ayşenur Coşkun Bej-Beyaz Tesettür Kombin

Ayşenur Coşkun: Trençkot – Minik Terzi / Pantolon: LC Waikiki

Aynı Kombinde Bej & Beyazı Bölüştürün

Beyazlarla ton sür ton kombinler hazırlarken, beji detaylara değil, baş role çekerek bir başka stil oyunu oynayabilirsiniz. Mesela, beyaz takımların üzerine bej bir trençkotu kullanıp iki baş rolü yakınlaştırabilir ya da beyaz ayakkabı – bej pantolon beyaz gömlek – bej şal gibi abab denkleminde bir kombin ortaya koyabilirsiniz. Hem sportif hem şık olmayı başararak kombinin son yılların modasını en iyi şekilde yansıttığını da söylemeden geçmeyelim.

Eda Cömert Beyaz Abiye Tesettür Kombin

Eda Cömert: Beyaz Şifon Takım

Beyaz Kombinde Griye Bir Miktar Yer Açın

Baştan aşağı beyaz kombinlerde kendine ufak da olsa bir yer bulmayı başaran gri, sakin ve duru kombinleri sevenler için vazgeçilmez güzellikte. Özellikle her zamankinden bir tık şık olmak isteyenler bu birlikteliği mutlaka denemeli. Gece kıyafetlerinde de sıklıkla kullanılan bu stil, bembeyaz şifon elbiselerin altındaki gri stilletto ya da şallarla kendini gösteriyor.

Aleyna Atalar Beyaz Spor Tesettür Kombin,

Aleyna Atalar: Spor Takım – DeFacto

Spor Kombinleri Elegan Şıklığa Dönüştürün

Beyazın şık parçaları daha bir şık gösterdiğinden şüphemiz yok. Ve tam da bu sebeple spor kombinleri elegan bir tavra dönüştürmesi de kaçınılmaz. Beyaz eşofman takımları, beyaz sneaker’lar, bej ya da gri şallar, beyaz kapüşonlu ceketler… Bir kombini hem konforlu hem stil ikonu yapmayı başaran beyazın enerjisini de göz ardı etmemek gerek.

Sena Sever Beyaz - Pembe Kombin

Sena Sever: Beyaz Takım ve Ceket – Aybike Tekstil

Renksiz Yapamam Derseniz ‘Romantik Tonları’ Katın

Beyaz, bej ya da gri… Hepsi güzel ama bana bir renk daha lazım diyorsanız, romantik tonları seçmelisiniz. Ton sür ton stilinden fazla uzaklaşmadan pudra pembeleri, şeftali tonlarını, su yeşilini, gök mavisini kombindeki bir parçaya dahil etseniz de şıklığınızdan bir şey kaybetmeyeceksiniz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir