Ton Sür Ton Kombinlerin En Gözde 3 Rengi Hangisi?

Ton Sür Ton Kombinlerin En Gözde 3 Rengi Hangisi?

Ton Sür Ton Tesettür Kombinler

Zarif, elegan ve çarpıcı… ‘Ton sür ton‘ giyimi özetleyen üç kelime. Aynı rengin farklı tonlarını tek bir kombinde kullanmayı ifade eden bu terim, kolay gibi gözükse de zor bir sanattır. Sanattır diyoruz, çünkü ustalıkla yapılan ton sür ton bir kombin kadar mükemmel az şey var.

Ton Sür Ton Tesettür Kombin

  • Kombin Detayları:
  • Kap: MaxMara
  • Elbise: JoinUs
  • Çanta & Çizme: İnci Deri
  • Şal: Aker

Sıkıcı ve abartı gözükmeden uyumu yakalamak oldukça önemli. Peki, ton sür ton tesettür kombin yaparken ilk denemeniz gereken, kombinlerin en gözde 3 ana rengi hangisi?

Süet Etek - Piliseli Etek ve Triko Kazak

Süet Etek – Esra Keskin Demir: Satın Al

Kahve Tonlarıyla Sıcak Uyum

Ton sür ton kombine en yakışan renk, hiş şüphesiz kahverengidir. Sıcacık renk uyumuyla gönüllerde taht kuran bu görünümün sevilesi bir diğer yanı da oldukça kolay olması. Beyazla başlayıp koyulaşarak acı kahvelere kadar ulaşan bu renk, özellikle sonbahar – kış mevsiminin vazgeçilmezi.

NOVİNZA Kahve Tonlarında Triko

İpucu: Kahverengi gibi koyu renkleri ton sür ton stiline uyarlarken dikkat etmeniz gereken bir ipucu var. Koyu renk eşleşmelerinde parça ayrımını iyi vermeniz gerekiyor, yoksa vücut orantısını kaybolur gider. Bunun içinse farklı dokuları, desenleri kullanabilir, kombindeki en açık rengi merkeze alabilirsiniz.

Pembe Tonlarında Ceket ve Yağmurluk

Pembe Renk Paletiyle Romantik Hava

Pembenin paletiyle tam anlamıyla bir renk virtüözü olmak mümkün. Pudra pembesinden şeker pembesine, kırmızıdan fuşyaya kadar giden renk geçişleri, kombinleri etkisi altına alıyor. Naif, minimalist ve romantik havasıyla pembeyle yapılan ton sür ton kombinler bu stilin gücünü defalarca kanıtlıyor. Pembeyle yapılan bu renk oyununu da ikiye ayırmakta fayda var.

Pembe Tonlarında Piliseli ve Triko Etek

Pudra Pembe Kombini: Pudra pembesiyle yapılan ton sür ton kombinlerde, bu rengin en açık eşleşmeleri yanyana geliyor. Beyaz, krem gibi geçiş renkleriyle karışan pudra pembe ve somon tonları zarafetin timsali.

Pembe & Kırmızı Eşleşmesi: Baş rolü kırmızıyla paylaşan pembe ile yapılan ton sür ton kombinler ise daha iddialı ve çarpıcı bir seçim.

Beyaz Manto- Etek ve Triko Modeli

Beyazla Fevkalade Zarif Sonuç

Ton sür tonun ifade ettiklerini tanımlarken, zarif, elegan ve çarpıcı demiştik. Bu tanıma harfi harfine uyan bir renk varsa o da beyazdır. Baştan aşağı beyaz giyinirken araya karışan kirli beyazlar, ekrudan kreme çalan tonlar ve puslu griler, gümüş ışıltıları ahenk içinde kendini gösterir. Sıcak yaz günlerinde en iyi giyim stilini veren beyazla ton sür ton kombinlere, kış mevsiminde sakın ola mesafe katmayın. Beyaz trikolar, beyaz paltolar, beyaz bot ve çizmelerin şahane duruşuna soğuk havalarda da mutlaka kapılıp gitmelisiniz.

Esra Keskin Demir Bej Manto

Bej Manto – Esra Keskin Demir: Satın Al

İpucu: Stilinizde illa ki aynı tondaki beyazları aramaya çalışmayın. Monokrom stiliyle iç içe geçen ton sür ton stili tam da bu noktada yardımınıza koşacak. Farklı tonda beyazlar, kremler, griler ve altın – gümüş ışıltıları çok işinize yarayacak. Ayrıca bu kombinde farklı dokuları kullanmalı, farklı boyları olan parçaları eşleştirmeli ya da oldukça hareketli kesime sahip bir parçayı oldukça sade ve düz bir parçayla eşleştirebilirsiniz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir