Timboo Cafe: 7’den 70’e Herkesin Eğlenceli ve Keyifli Mekanı

Timboo Cafe: 7’den 70’e Herkesin Eğlenceli ve Keyifli Mekanı

Timboo Cafe

Her yaş grubuna aynı anda hitap edebilmenin ne kadar zor olduğunu bilen, fakat bunu ilk amaç olarak işletme politikasına koyan ve bunu çok iyi bir şekilde başaran bir mekan var: Timboo Cafe İstanbul ve Ankara’nın çeşitli bölgelerinde farklı şubelerle hizmet veren mekan, her mekanda aynı kalite ve hizmet politikasını sürdürerek, ziyaretçilerini mutlulukla karşılayan ve uğurlayan bir yer.

Timboo Cafe Mutfak

İlgi arttıkça da bünyesine yeni şubeler ekleyen işletme, şu anda toplamda 9 şube ile birden çalışıyor. Sevdiklerinizle buluşmalar için, sıcacık bir akşam kahvesi için ya da lezzetli bir kahvaltı için tercih edebileceğiniz bu mekanla ilgili bilmek isteyecekleriniz ise yazımızda yer alıyor.

Timboo Cafe Dekorasyon

Çocuklara özel etkinlikler, menüler, kampanyalar, sosyal yardımlaşmalar

Timboo Cafe yalnızca bir kafe olmaktan öte hem sosyal yardım organizasyonları düzenleyen, hem çocukların ve yetişkinlerin seveceği türden aktiviteler gerçekleştiren hem de her damak tadına ve zevke uygun lezzetleri servis eden bir yer. Bazen oyuncağını ihtiyacı olan çocuklarla paylaşma kampanyası düzenleyen, bazen disleksi farkındalık organizasyonları yapan ve istisnasız her 23 Nisan’da çocuklara boyama kitapları hediye eden bu özel mekan, “elinin taşın altına koyan” bir işletme.

Timboo Cafe Köfte Menü

Bu haliyle beğenileri kazanmasına yeterince sebep olmasına rağmen, çocukların hiç nazlanmadan ve büyük bir istekle yiyeceği menüleri de çıkararak, özellikle miniklerle gidilebilecek mekan arayışındaki yetişkinleri de memnun ediyor. Gerek mekan tasarımıyla, gerek menüleriyle, gerek işletme politikası gerekse de menü seçenekleriyle tam olarak “çocuk dostu” bir mekan burası…

Timboo Cafe Menü

Özel soslar, lezzetli burgerler, tadına doyulmaz tatlılar

Timboo Cafe’de hem gözlere hem de midelere hitap eden menü seçenekleri bulunuyor. Teriyaki soslu tavuklardan, burgerlere, çeşit çeşit salatalardan, özel soslu kızartmalara kadar birçok lezzet menüde kendisine yer buluyor. Çikolata soslu tatlılar, cheesecake’ler, tarçınlı kurabiyeler, ıslak kekler ve daha birçok tatlı ise yemeği taçlandıran seçenekler arasında yer alıyor. Samimi bir ortamda, şık sunumlarla sunulan lezzetli yemeklerin tadını çıkarmak ise günün güzel geçmesini sağlıyor.

Timboo Cafe Masa

Hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden bu işletme İstanbul’da 2 (Maltepe, Sarıyer) ve Ankara’da 4 (Çankaya, Çayyolu, Oran, Söğütözü) şubesiyle hizmet vermeye ve fanatikler kazanmaya devam ediyor.

Mekan Editörü Esra Ünal

Timboo Cafe Dekor

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir