Haute Couture’ün Ulaşılmaz Görüntüsü Tiara ile Artık Geçmişte Kaldı!

Haute Couture’ün Ulaşılmaz Görüntüsü Tiara ile Artık Geçmişte Kaldı!

Tiara 2018 Abiye Elbise Modelleri

Tiara koleksiyonu keşfetmenizi bekleyen çok özel tasarımlar vaadediyor.

Feminen dokunuşların yer aldığı Tiara 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu‘nda öne çıkan tasarımlar ince işçilik detaylarıyla ışıltı saçıyor. Genç marka, haute couture’ün ulaşılmaz algısını yıkarak, özel tasarım ürünleri yüksek kalite ve imce el işçiliğini bir arada sunmayı hedefliyor. Görkemli bir gecede zarafetin altını çizen tasarımlar, lüks görünümler sergiliyor.

İnce işleme detaylar, zarif danteller, güpür kumaşlar, üç boyutlu çiçekler, organze, tafta, saten gibi şık kumaşlarla birleşiyor. Elle tek tek işlenen, boncuk, inci ve parlak taşlarla süslü tasarımlar kusursuz ve ayrıcalıklı bir görünüm oluşturmanızı sağlıyor.

Klasik silüetlere modern bir yorum kazandıran Tiara, koleksiyonunda davet elbiselerinin pek çok farklı kesimde olabileceğini gösteriyor. Koleksiyondaki davet elbiseleri zarif görünmenizi sağlarken, sıradanlıktan uzak özel detaylar

Tiara 2018 Abiye Elbise Modelleri

Üç Boyutlu Çiçeklerle Kaplı Masalsı Gece

Organze şifonlarla tasarlanan masalsı elbiselere, üç boyutlu çiçekler serpiştirildi. Mezuniyet, düğün, nişan gibi tüm davetlere eşlik edecek tasarımlarda çiçeklerin rengi kombinlere yardımcı olacak. Floral esintiler taşıyan kumaş ve işlemelerle, doğadan ilham alan zarif formlar yakalayacaksınız.

Tiara 2018 Abiye Elbise Modelleri

Lüks ve İhtişamlı Pelerinler

Omuzlardan yere uzanan ve her adımınızda sizi tüm ihtişamıyla takip edecek olan pelerin detaylı elbiselerle dramatik bir etki sağlayabilirsiniz.

Tiara 2018 Abiye Elbise Modelleri

Yaz Davetlerinde Renklerin Dansı

Yaz güneşini yansıtan sarılar, dinginlik veren pudralar, gökyüzüne gönderme yapan pastel maviler ve her zaman asil bir duruş sağlayan mint tonlarıyla sezonun büyüsü altına girin.

Dumanlı tonların yanında asalet dolu leylak tonları ve şeker pembelerinin yanı sıra dikkat çeken fuşya ve kırmızı tonları hareketli volanlar, işlemeler ve beklenmedik detaylarla yaz davetlerinde adeta dans ediyor.

Tiara 2018 Abiye Elbise Modelleri

Omuzlarda Püskül Hareketi

Lüks görünümleriyle 2018’e damga vuran Tiara 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, omuzlarda hareketin başlangıcı oluyor. Omuzlardan aşağı sarkan püskül detaylar şık davet elbiselerinde beklenmedik bir etki oluştururken romantik renklerle zarif bir etki bırakıyor. Abartıdan uzak, modern siluetleriyle Tiara koleksiyonu büyük beğeni topluyor.

Tiara 2018 Abiye Elbise Modelleri

Volanların Romantik Yolculuğu

Etek uçlarında, kollarda, yaka detaylarında baştan aşağı tüm elbisede dikkat çeken volanlar, Tiara 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu‘nu kuşatıyor. Romantik kadınların yeni modern silueti olan bu parçalar, abartıdan uzak, zarif kesimlerle kuğu kadar asil görünümü yansıtıyor. Peplum trendi, gece elbiselerinde de kendini gösteriyor.

Tiara 2018 Abiye Elbise Modelleri

Pembeden yeşile yol alan bahar tonları, Tiara 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu‘nun yıldız renkleri arasına girmeyi başardı. Elbisenin ana renginde şifon bir şalla ve ışıltılı topuklu sandaletle kombinleyeceğiniz tasarımları, elinize alacağınız ışıltılı clutchlarla bir araya getirin.

Geleneksel haute couture dünyasının klasik ve ulaşılmaz görüntüsünü ortadan kaldıran Tiara davet elbiseleri 2018 sezonunda iddiasını ortaya koyuyor. Lüks görünümü tüm ışıltısıyla destekleyen Tiara 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu‘nda öne çıkan gece elbiseleri zarif davetlerde size büyülü bir görünüm vaat ediyor.

Tiara ile güzelliğinizin sınırlarını zorlayacağınız yepyeni bir serüven başlıyor. Tiara’nın büyülü dünyasını www.tiara.com.tr ‘den veya Instagram’da @tiarasocial hesabından takip edebilirsiniz.

Tiara 2018 Abiye Elbise Modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir