The Qasr Bodrum’da Yeşil ve Mavinin Doruklarında 5 Yıldızlı Tatil

The Qasr Bodrum’da Yeşil ve Mavinin Doruklarında 5 Yıldızlı Tatil

The Qasr Bodrum Fotoğrafları Villa

Deniz, kum ve güneş… Tüm yılın yorgunluğunu yeşil ve mavinin doruklarda olduğu Türkiye’nin en güzel tatil bölgelerinden olan Bodrum‘da atmaya ne dersiniz?

Hayalinizde bir tatil var ama nasıl anlatacağınızı ve nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz… 2018 yılı yaz tatili planınızı erken rezervasyonla yaparak bütçenizi belirlemek istiyorsunuz ama otele henüz karar veremediniz. Kriterleriniz ise konforlu ve hizmet anlayışını üst sırada tutan bir otel…

The Qasr Bodrum Fotoğrafları Oda

Bu söylediklerimiz sizin için çok şey ifade ediyorsa bu önerimiz tam da size göre. İşte Türkiye’de muhafazakar aileler için “halal resort” kavramını en iyi şekilde sunan The Qasr Bodrum

Kış geldi geçiyor, ilkbahar-yaz ise hemen kapıda… Ama siz siz olun yaz programınızı şimdiden yapın. The Qasr Bodrum‘da erken rezervasyon fırsatları oldukça cazip ve bol seçenekli…

The Qasr Bodrum Fotoğrafları

The Qasr Bodrum 2018 Yazı için Hazır

2018 yazında deniz, kum ve güneşin tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız, tüm yıl çok çalıştım bu yaz benim yazım olmalı diyorsanız rezervasyonunuzu bugünlerde yaptırmanız gerekiyor.

Masmavi deniz, kum, güneş, konserler, adrenalin dolu aktiviteler, dayanılmaz lezzetler ve bir tatilde istediğiniz her şey Qasr Bodrum’da bu yaz sizi bekliyor.

The Qasr Bodrum Çocuk Eğlence Alanı

The Qasr Bodrum Aile Dostu Helal Otel

Ege’nin en lüks 5 yıldızlı helal tatil oteli olan The Qasr Bodrum, aile dostu tasarımı ve etkinlikleriyle özellikle çocuklu aileler için kusursuz bir tatil vaad ediyor. Siz Ege’nin mavisinde kaybolurken mini club etkinlikleri ile çocuklarınız da tatilin keyfini çıkaracak.

Aile dostu tatilin tüm detaylarını anlattığımız bülten olan “The Qasr Bodrum’da, Muhafazakar Ailelerin Yüzünü Güldürecek Erken Rezervasyon Fırsatı!” sayfasına göz atarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

The Qasr Bodrum Fotoğrafları Suit

Yeni Evli Çiftler İçin Balayı Tatili

En mutlu gününüzü anılarda yer alacak harika bir balayı tatili ile taçlandırmak isterseniz The Qasr Bodrum yine yanınızda! Balayı çiftlerine özel hizmetleri ve suit odaları ile helal tatil anlayışına farklı bir soluk getiren otel sizi Bodrum’a çağırıyor. Daha fazla bilgi için “The Qasr Bodrum, Balayı Hayalinin Gerçeğe Dönüştüğü Yer” başlıklı konumuza göz atabilirsiniz.

5 Dev Konser The Qasr Bodrum’da

Bu yaz rotanızı Qasr Bodrum‘a çevirin. Doyum olmaz lezzetleri, masmavi denizi, doruklardaki yeşili ve birbirinden güzel isimlerle müziğin büyüsüne buyurun…

The Qasr Bodrum’da bu yaz birbirinden güzel konserler düzenleniyor. Yeşil ve mavinin buluştuğu muhteşem Bodrum manzarası eşliğinde müziğin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Bu yaz kendi müzik zevkinize uygun bir etkinlik tarihini seçin ve yazın tadını ve The Qasr Bodrum’da çıkarın.

İşte The Qasr Bodrum 2018 konserleri;

  • 14 Haziran – Coşkun Sabah
  • 15 Haziran / 6 Temmuz / 3-22 Ağustos – Umut Zen
  • 21 Haziran – İzzet Altınmeşe
  • 28 Haziran 2018 – Belkıs Akkale
  • 10 Ağustos – Nur Ertürk

The Qasr Bodrum’da yerinizi ayırmak ve avantajlı indirim kampanyalarından faydalanabilmek için şimdi www.qasrbodrum.com adresini ziyaret edebilir veya 0 252 400 00 00 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

The Qasr Bodrum Fotoğrafları Genel

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir