Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Tesettür Alışverişin Online Adresi E-Tesettür Yenilendi!

Tesettür Alışverişin Online Adresi E-Tesettür Yenilendi!

E-Tesettur.com.tr Yenilendi!

E-tesettür, muhafazakar giyim dünyasında kalitesiyle öne çıkıp, sektördeki öncü firmaların en yeni ve gözde ürünlerini en kaliteli şekilde müşterilerine sunan online alış-veriş platformudur. E-Tesettür‘ü diğer sitelerden ayıran özelliği hem vitrin hem kampanya sitesi olmasının yanı sıra, orijinal ve kaliteli ürün satma ilkesidir.

Kendine, dünya’nın her yerinde ki muhafazakâr bayanların aynı kaliteye ve hizmete ulaşmasını sağlamak gibi bir misyon edinen E-Tesettür, açıldığı günden beri bunu fazlasıyla başarmış durumda.

E-Tesettür kalite ve aranılan tüm ürünlere kolay ulaşılması açısından kısa sürede güncellendi yeni arayüzü ile hizmetinize sunuldu. Sitenin güncellenme kısmında ürünler kategorilendirilmiş, görseller daha iç açıcı hale getirildi. Yenilenme aşamasında profesyonel bir ekip titiz araştırmalar sonucu önemli olan her ayrıntıyı düşünüp ve gerekli tüm bilgileri siteye eklediler. Ayrıca ürünlerini arttırarak bünyesine birçok marka ve firmayı da kattılar. Her ay yurtiçi ve yurtdışında 1 milyondan fazla kullanıcının ziyaret ettiği online alışveriş sitesi E-tesettür‘ün yeni halini çok seveceksiniz!

Güvenli alışveriş portalı olarak bilinen E-Tesettür sitede sunduğu cazip fiyatlar, indirimli ürünler, sürpriz kampanya ve hediyelerin yanı sıra taksitlendirme ve kapıda ödeme seçeneği gibi unsurlar ile alışverişi kolaylaştırmış ve dilediğiniz gibi giyinme fırsatı yaratmıştır.

Site içerisinde sadece günlük giyim değil, tarzlarını ortaya çıkarmaları için ünlü tasarım markalarını, birçok renk ve çeşitteki ayakkabı modellerini, yeni sezon şal ve eşarpları, güzel kombinler için çanta ve gözlük gibi aksesuarlarında satışı yapılıyor. Aynı zamanda günümüzde zor bulunan, sürekli aynı model ve renklerin yer aldığı standart büyük beden dünyasına yeni, renkli ve farklı boyutlar kazandıran birçok markayı da bünyesinde toplamış, büyük beden giyinen bayanların da kurtarıcısı olan E-Tesettür’de ayrıca bayanların vazgeçilmezi kozmetik ürünleri de helal sertifikaları ile sitemizde yer almaktadır.

HEMEN ALIŞVERİŞE BAŞLA

Bayrama özel kaçırılmaması gereken indirimler

E-Tesettür‘de artık klasikleşen bayram şenlikleri de başladı. Ünlü tesettür giyim markalarının ve özel tasarımcıların ürünlari bayrama özel %80’e varan indirim fırsatlarıyla satışta. Eğer henüz bayram alışverişine çıkmadıysanız, E-Tesettür size oturduğunuz yerden hesaplı ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatacaktır.

E-Tesettür‘ün avantajlı dünyasıyla tanışmak için hemen alışverişe başlayın…

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *