Tesettürlü Kadının Ofis Stiline Yaz Dokunuşu: Renkli Takımlar

Tesettürlü Kadının Ofis Stiline Yaz Dokunuşu: Renkli Takımlar

Ofis Stiline Uygun Renkli Takımlar

Renkli ve formal takımlar, pazartesi sendromuna karşı duracak enerjiyi vadediyor. 2019 yazının yeni nesil oyun kurucuları, formal tavırlarından ödün vermeden mesai saatlerine neşe getiriyor. Gelin siz de koleksiyonlardan toplantı saatlerine uzanan birbirinden trend parçalarla tanışın.

Noi Triko Sarı Ceket Pantolon Takım

Güneş Enerjisi Takımlara Yükleniyor

Modayı etkisi altına alan renkli takımlar, en çok da güneşten ilham alıyor. Pazartesi sendromu diye bir dert bırakmayacak parçalar, görünümleriyle de ışık saçacak. Gündüzden akşama, şarjınızı sıfırlamayan ikililer, hem formalliğini koruyor hem de şıklığını. Unutmadan söyleyelim, Nove Koleksiyon, Noi Triko gibi markalarda sarı takımları bulabilirsiniz.

Kevser Sarıoğlu Lila Takım

Romantik Lilayla Buluşan Maskülen Takımlar

Maskülen tavırlarına karşı romantik renklerle buluşan takımlar, ofis stiline yeni bir soluk getiriyor. Sadece mesai saatlerine sınırlandırılmayacak kadar güzel olan bu parçalar, atağa geçiyor. Eforsuz bir kombin seçeneği sunan lila takımlar, iş yerinde babet, makosen ya da topuklu ayakkabılarla eşleşirken; çalışma saatleri dışına spor ayakkabılarla konfor getiriyor. Bu romantik görünüme, Kevser Sarıoğlu koleksiyonundaki lila takımla kavuşabilirsiniz.

Kadriye Baştürk Kırmızı Pantolon Ceket Takım

Sezonun İddialı Rengi ile Formal Eküri

Nar çiçeği, mercan rengi gibi kırmızı ve turuncu arasında gidip gelen renk tonları, 2019 yazının en iddialıları oluyor. Toplantı zamanına bir süper kahraman gibi yetişen bu renkteki takımlar, varlığını her daim ortaya koyuyor. Dolapların as parçası olmaya aday kırmızı takımları, ister nude tonlarla ister klasikleşen siyah – beyazla kombinleyin. Kayra, Kadriye Baştürk gibi markalarda bu tonlardaki takımlara ulaşabilirsiniz.

Hülya İnce Yeşil Çizgili Ceket Pantolon Takım

Çizgili Takımlarla Renkli Mesailer

2019 yaz koleksiyonlarında en neşeli renkler formal takımlarla buluşurken, cool çizgileri de yol arkadaşı yaptı. Su yeşili, mint ya da mavi gibi tonlarla ceketlerin üzerine de yol alan desenler, ciddiyete bir doz cool’luk kattı. Kefta, KK Desing, Hülya İnce ve daha çok tesettür giyim markasında çizgili cekete sahip renkli takımları bulmanız mümkün.

Shesea Official Pembe Pantolon Ceket Takım

Baştan Aşağı Pudra Takım Oyunu

Yaz sezonunda dolapları dolduran pembe ve tonları, takımlarla bir başka hava yakalıyor. Baştan aşağı bu renkle yapılan ve beyazın sadece geçiş olarak kullanıldığı kombinler, bir adım öne çıkıyor. Monokrom stiliyle ofise adapte olan pudra takımlar, neredeyse her markanın merceği altına giriyor. Son olarak Aybüke Nur Demirci’nin kombinlediği Shesea Official‘a ait pudra tonlarında takım da bunlardan sadece biri.

Özsarıçam Sarı Pantolon Gömlek Takım

Sportif Akıma Yaklaşan Takımlar

Mesai saatlerine en yakışanı formal takımlar olsa da daha rahat ofis ortamı olanlar için ‘sportif ikililer’ devreye giriyor. Bol kesimler, hafif ve akışkan kumaşlarla tasarlanan eküriler, yine gökkuşağından ilham aldığı renklerle karşımıza çıkıyor. Bunlardan birini en son Sena Sever, Özsarıçam markasına ait takım parçalarla yansıttı.

Kevser Sarıoğlu Kırmızı Etek Bluz Takım

Pileli Etek Takımlar Yine Devrede

Formal takımlar, 2019 yazında ‘tutti frutti’ renkleriyle koleksiyonları sarsa da rakipleri peşini bırakmıyor. Kimi zaman sportif takımlar kimi zaman etekli takımlarla mücadele ediyor. Her halleriyle ofis stiline renk katan takımlardan pileli etek – bluz ikilileri böylece kombinlerde baş rolü kapıyor. Aybike Tekstil, Kevser Sarıoğlu gibi markalarda tek renk ya da desenli halleriyle bulabileceğiniz takımları alışveriş listenize not edebilirsiniz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir