Tesettürlü Gençlerin En Sevdiği 5 Minimal Stil

Tesettürlü Gençlerin En Sevdiği 5 Minimal Stil

Nihan 2016 Tesettür Kap Modelleri

Şıklığın topuklu ayakkabıdan, klasik elbiseden geçmediğini fark eden gençler, yepyeni bir anlayışla stillerini ortaya koyuyor. Lüks ve konforu farklı bir boyuta taşıyan yeni nesil, moda akımlarıyla özgün görünümler yakalıyor. Gösterişten uzak, sade, minimal ve bir o kadar güçlü! İşte tesettürlü gençlerin en sevdiği 5 minimal stil…

Gençler için Tesettür Kombin Modelleri 2016

Jile: Lanvin

Normcore ile İçten Rahatlık

Özgünlüğü sıradanlık anlayışından gelen normcore akımını gençler çok sevdi. Anti-tarz anlayışından ilham alan bu akım, saatlerce kombin yapma fikrinden gençleri kurtardı. Benzersiz cool’luk sunan normcore ile gençler özgürlüğün sırrını da keşfetti. Rahat T-shirtler, denimler ve big size parçaların kullanıldığı kombinlerde doğal rahatlık lüks konforu sunuyor. Dikkat çekicilikten uzak, minimalist bir hava sunan normcore tesettür kombin özelliklerinden “sadelik” çizgisine de ayak uyduruyor.

Gençler için Tesettür Kombin Modelleri 2016

Etek, Tunik: DKNY

Güçlü Stile Yeni Bakış: Athleisure

Sportif giyimde zirve yaptıran ahtleisure akımıyla gençler yine şık yine rahat. Güçlü stilin yeni anahtarı olan bu akımla, her an spor yapmaya gidiyormuşçasına… Bu da gençlere gerçekten çok yakışıyor. Şıklık anlayışının topuklu ayakkabıdan geçmediğini kanıtlayan gençler, athleisure ile yüksek modaya hitap ediyor.

Gençler için Tesettür Kombin Modelleri 2016

Bluz: Moschino Etek: Tibi

Retro Giyimle Yüksek Tarz

Annelerin çeyizinden çıkan nostaljik parçalar gençlerin üzerinde hayat buluyor. Geçmişin izlerini taşıyan tasarımlar modern dokunuşlarla retro giyime samimi bir hava veriyor. Retro ruhu coşkuyla kombinleyen gençlerin güçlü görünümü ise kesinlikle kusursuz. Bohem gençlik stilini abartıdan uzak şekilde olması gerektiği gibi yaşıyor.

Gençler için Tesettür Kombin Modelleri 2016

Kimono: Anna Sui

Tribal Giyimle Özgür Ruh

Etnik giyim dediğimiz tribal giyim tarzı da gençlerin yeni keşfi. Yaz – kış her an kullanılan etnik giyimin sıcak renkleri gençlerin stiline de eşlik ediyor. Eşsiz yansımalar, özgün desenler kusursuz işçiliği sunarken kombinlere ayrı bir hava katıyor. Rahatlığı perçinleyen tasarımlarla gençler dinamizmi bir kere daha kutluyor.

Gençler için Tesettür Kombin Modelleri 2016

Elbise: J. Crew

Yeni Nesil Monokrom

Monokrom stil yeni nesille ayrı bir hava kazanıyor. Klasik anlayıştan sıyrılarak sportif havaya bürünen tasarımlar, harika kombinlerle gözler önünde. Siyah – beyaz çizgili sneakerlarla gündeme gelen monokrom stil, çizgili tasarımların trend alarmı vermesiyle daha da çok sevildi. Farkında olmadan yüksek modaya ayak uyduran gençler, adeta monokroma can verdi.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir