Tesettürlü Düğün Fotoğrafçıları …

Tesettürlü Düğün Fotoğrafçıları …

Tesettürlü-Fotoğrafçılar

Tesettürlü Özel Gün Fotoğrafçıları

Düğün fotoğrafları artık belgesel tadında çekiliyor ve düğün fotoğrafçılığı da bir süredir yeni bir sektör haline geldi…

Tesettürlü kadınların tercihi, tesettürlü fotoğrafçılardan yana… Neden mi? Çünkü kendilerini daha rahat hissettiklerini ve kendilerini daha iyi ifade edebileceklerini düşünüyorlar. Biz de düğün hazırlığı döneminde işinizi kolaylaştırmak için beğendiğimiz tesettürlü düğün fotoğrafçılarını bir araya getirdik. Düğün telaşında işiniz kolaylaşsın, stresiniz azalsın, bir kalem daha aradan çıksın istedik!

İşte, YesilTopuklar.com‘un tesettürlü düğün fotoğrafçıları listesi…

Tesettürlü Fotoğrafçılar Züleyha Sarı

Züleyha Sarı

Züleyha Sarı, fotoğrafçı bir baba ile güzel yemek pişiren bir annenin evladı olarak Rize’de doğmuş. Stüdyoda çift tekerlekli bisikletini sürecek, sevdiği yeşil eteğine kimyasal bulaştıracak kadar fotoğrafla içiçe bir çocukluk geçirmiş…

Bilgisayar Programcılığı eğitiminin ardından, çeşitli fotoğraf eğitimlerine katılan Züleyha Sarı, çocukluğunun oyun sahası olan stüdyoya fotoğrafçı olarak geri dönmüş. Şimdi stüdyo çekimleri haricinde; kendisini dışarı atıp yeni evlenen çiftlerin düğün fotoğraflarını çekiyor, hayata merhaba diyen bebeklerin ilk pozlarını yakalıyor.

Kasım 2008’de ‘İyi Bir Fotoğraf Omzun Üstünden Meleği Göstermelidir’ adlı karma fotoğraf sergisi gerçekleşen Züleyha‘nın; nizamperest, dikkatli, sorumluluk sahibi olduğu söylenebilir.

Züleyha Sarı’ya Nasıl Ulaşabilirsin?
e-posta: zuleyha.sari@gmail.com
Telefon: 0546 552 47 42
www.zuleyhasari.com

Ayrıca Züleyha Sarı‘yı hepatitze.com blog adresinden de takip edebilirsiniz.

Tesettürlü Fotoğrafçılar Merve Dağlı

Ayşe Merve Dağlı

Merve Dağlı 1986 yılında tatlı bir yaz esintisiyle geldi dünyaya. Onun gözleri hep ayrıntıları keşfetti, daha küçüklüğünden belliydi sanatçı bir ruh taşıdığı. İlkokul yıllarında sanat ağacının şiir dalından meyvesini verdi… Neşe veren, duyarlı ve oldukça naif bir kalemi vardı. Büyüdükçe yazılarını hep kendine saklamak istedi, ama ne yaparsa yapsın kaleminden çıkan ışıltıyı gizlemesi mümkün olmadı. Onun cümleleri öyle kısa soluklu, iki üç kelimeden ibaret değildi; tıpkı objektifinden yansıyanlar gibi uzun solukluydu, anlamı derindi, farklı bir havası vardı… ve en nihayetinde fotoğrafa olan merakı gitgide gün yüzüne çıktı.

Bu merak günden güne bir tutkuya dönüştü. Aşk gibi… hani o olmadan olmaz ya; öyle… İnsan ve mekan vazgeçilmezi oldu. Ama en çok neyi çekmeyi sevdiğine gelince pamuk şeker tadında bir sonuca vardı!

Evet, o en mutlu günlerin fotoğrafçısı olmalıydı! Belki ömrümüzün en güzel, en anlamlı, en unutulmaz günlerinden birini bizler için masalsı bir gerçeklikte sunmalıydı… Niye hep filmlerde olsun ki… Başkalarının da büyülü bir el değmiş gibi, Külkedisi’nden çalıntı mutlu anları olamaz mı yani? İşte Merve Dağlı, sihirli objektifiyle güzel anların özel fotoğrafçısı olmaya karar verdi.

Merve Dağlı‘nın YesilTopuklar.com’a verdiği röportajı okumak için tıklayın.

Merve Dağlı’ya Nasıl Ulaşabilirsin?
e-posta: iletisim@mervedagli.com
www.mervedagli.com

Tesettürlü Fotoğrafçılar Merve Dağlı

Rukiye Sevilay Taşçı

Rukiye Sevilay Taşçı 1982 doğumlu ve evli ve bir çocuk annesi…

Fotoğrafçılık okumak isterken Halkla İlişkiler bölümü okumuş ve çeşitli sektörlerde çalışmış.

2009 Haziran ayından beri freelance olarak özel gün fotoğrafçılığı yapmakta. Rukiye Sevilay Taşçı özellikle dış mekan çekimlerinde sıra dışı denilebilecek fotoğraflara attığı imzalar ile beğeni topluyor.

Rukiye Sevilay Taşçı’ya Nasıl Ulaşabilirsin?
e-posta:
iletisim@anifotograflari.com
www.rukiyetasci.com

Tesettürlü Fotoğrafçılar Tuba Özçelik

Tuba Özçelik

Size özel konsept fotoğraflarınıza bayılacaksınız!!

Siz de güzel bir gün geçirmek, değişik, çılgın, eğlenceli tarzlar deneyip fotoğraflarıma model olmak, kendinizi bir moda çekiminde gibi hissedip güzel bir deneyim yaşamak ve eğlenceli bir anıya yer açmak istiyorsanız hayatınızda, randevu talebi ve detaylı bilgi için Tuba Özçelik ile bağlantıya geçin.

Tuba Özçelik’e Nasıl Ulaşabilirsin?
e-posta:
siempre@gmail.com
www.tubaozcelik.com

Tesettürlü Fotoğrafçılar Kübra Yılmaz

Kübra Yılmaz

“Bir fotoğraf bin sözcüğe bedeldir…” sloganı ile sesini duyuran Kübra Yılmaz özellikle neşeli ve sıradışı fotoğraf kareleriyle büyük beğeni topluyor. Çektiği düğün fotoğrafları da adeta film karelerini andırıyor. Farklı kompozisyonlar çizdiği düğün belgesellerinde özellikle dış mekan çekimlerinin başarılı olduğunu söylemeliyiz.

Kübra Yılmaz, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Resim Bölümü’nüde eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli ajanslarda, yayınevlerinde ve çocuk kanallarında tasarımcı ve illustratör (çizer) olarak çalışmış. Ancak koltuğa bir çok karpuzu sığdıran Kübra Yılmaz, bir karpuzluk daha yer olduğuna kanaat getirmiş ve üniversite yıllarından beri hayalini kurduğu fotoğrafçılığa adım atmıştır. Ve bu şekilde Kübra, koltuğunu hem Tasarımcılık hem İllustratörlük hem de Fotoğrafçılıkla zenginleştirmiştir.

Kübra Yılmaz’a Nasıl Ulaşabilirsin?
e-posta:
kubrayilmazphotography@gmail.com
www.kubrayilmaz.com.tr

Tesettürlü Fotoğrafçılar Ayşe Hümeyra Gönül

Ayşe Hümeyra Gönül

“Vizörden tabiata baktığında ‘SÜBHANALLAH’ diyemiyorsan içinden, fotoğraf çekmek boş iş dostum..” diyor Ayşe Hümeyra Gönül

Ayşe Hümeyra Gönül‘ün örnek karelerini görmek için Facebook’taki Ayşe Hümeyra Gönül Photography sayfasına da göz gezdirebilirsiniz.

Ayşe Hümeyra Gönül’e Nasıl Ulaşabilirsin?
e-posta:
humeyragonulphotography@gmail.com

Tesettürlü Fotoğrafçılar Özge Dinsel ÖZGE DS Photography

Özge Dinsel

Kocaeli Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü’nde eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli ajanslar için fotoğraf çekimi yapan Özge Dinsel daha sonra Deniz Dora’dan Stüdyo Fotoğrafçılığı ile ilgili 2 ay eğitim almış.

Özge Dinsel‘in örnek fotoğrafları için Facebook’taki ÖZGE DS Photography sayfasına da mutlaka göz atın…

Özge Dinsel’e Nasıl Ulaşabilirsin?
e-posta
: ozge@ozgeds.com
www.ozgeds.com

Tesettürlü Fotoğrafçılar Nur Topbaş NuNu' Photography

Nur Topbaş

Nur Topbaş, bir düğün fotoğrafçısı… Oldukça başarılı işlere imza atmış bugüne dek.

Düğün hazırlık anlarını belgeliyor elbette. Ama bizim YesilTopuklar.com olarak beğendiğimiz, Nur Topbaş‘a ait en güzel kareler, tam da düğün anında çektikleri ve dış mekan çekimleri.

Nur Topbaş’a Nasıl Ulaşabilirsin?
e-posta:
nunu.1989@hotmail.com
Facebook: facebook.com/nunusal

Tesettürlü FotoğrafçılarTuğba Sözer Ayar

Tuğba Sözer Ayar

Tuğba Sözer Ayar, fotoğraf çekmeye çok küçük yaşlarda başlamış ve uzmanlık alanı olarak düğün fotoğrafçılığını seçmiş.

Düğün gününe, gelinle damada ve o günle ilgili bütün ayrıntılara ait alışılmadık kareler yakalamakta başarılı olan Tuğba Sözer Ayar’ın İstanbul Hatırası Fotoğrafçılık | Photography isimli facebook sayfasını da mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Tuğba Sözer Ayar’a Nasıl Ulaşabilirsin?
e-posta:
istanbul.hatirasi@hotmail.com
www.istanbulhatirasi.net

Yorumlar

“Tesettürlü Düğün Fotoğrafçıları …” için 6 cevap

 1. meliha yıldırım dedi ki:

  çok saçma tesettürlü fotoğrafçıda neyin nesi ? kocası rahat oluyormu acaba bu kızlara karşı erkek fotoğrafçı sanki adamın hanımına sarkıca damat rahat olabiliyormu bayan fotoğrafçı karşısında bu soruyu cevaplayınız ?

 2. betül dedi ki:

  gerçekten çok güzel olmuş böyle birşey düşünmeniz, günümüz insanlarına da ben dili yoksun olduğu için tesettürlü bir gelinin fotograflarını tesettürlü bir fotografcının çekmesi çok iyi olmuş,,,

 3. stil dedi ki:

  süper olmuş bence tesettürlü fotoğrafçıların çıkması açık saçık bir bayan karşısında kocasının ona poz vermesi ne kadar caiz olur tebrik ediyorum ve bu arkadaşların başarılarının devamını diliyorum yeşil topuklar yine takdire değer diye düşünüyorum her şeyin bizcesini yapıyor ve sosyal …teşekkürler

 4. […] beri özel gün fotoğrafçılığı yapan Rukiye Sevilay Taşçı, bir ilki gerçekleştirerek tesettürlü fotoğrafçıları arasında öne […]

 5. Muhammet Ali Öz dedi ki:

  En tehlikeli hak ihlali

  Her haksızlık, aynı zamanda hırsızlıktır. Hak yemek; maldan, zamandan, huzurdan, mutluluktan bir şeyler çalmak demektir.
  Hak denilince akan sular durur, ama bazı insanlar durmuyor. Yedikleri kul hakkını kâr sayıyor. Oysaki yenen hak, kâr değil, kordur; yakar, kavurur, bitirir! Kul hakkı yiyen, kül olur. Zira mazlumun âhı ile Rabb-î Rahim arasında perde yoktur. Ah alan, asla iflah olmaz.
  Türkiye de 20 bin üzerinde kayıtlı tabela vergisinden yıllık yazarkasa vergisine kadar, işçisinden dükkanının giderlerine kadar devlete vergi ödeyen işçi ve iş verenlerin olduğu zaman için de korsan tabiri ile kyıtdışı fotoğrafçı adı ile hak sahiplerinin haklarını yemeleri ve bunu şirin göstermeleri ne kadar doğrudur? Ben bir fotoğraf stüdyosu sahibi ve inançlı bir insan olarak bu insanlara hakkımı helal etmiyorum.

 6. Nur Mercan dedi ki:

  Ben Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Ana Sanat dalı bölümü mezunu tesettürlü bir fotoğraf sanatçısıyım . Yukarıdaki bayan fotorafçıları tek tek tebrik ederek ellerini sıkıyorum karnı ağrıyan sinirlenen ve haksızlık diyen herkeside komik buluyorum kadın kafasını örtünce beyninide örtmüyor hanımlar beyler biraz hazmedin artık bazı şeyleri beyin bedava halamı bu çağdışı söylemlerdesiniz atın artık o at gözlüklerinizi !!! Bayanlar durmak yok yola devam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir