Tesettürde Dev Markalar Bu Fuarda Buluşuyor!

Tesettürde Dev Markalar Bu Fuarda Buluşuyor!

Tesettür-Giyim-Fuarı-2012-İstanbul

4. Tesettür, Tesettür Giyimi ve Aksesurları İhtisas Fuarı

İstanbul Fuar Merkezi, 13 – 16 Eylül 2012 tarihleri arasında 4. Kez Tesettür Fuarı’na ev sahipliği yapacak…

Fuarda İslami Giyim trendlerinden tesettür gelinlik modelleri, tesettür abiye modelleri, tesettür mayo modelleri, eşarp modelleriözel eşarp tasarımları ve aksesuarlarının hepsini bir arada görmek mümkün.

Katılımcı firmaların ilkbahar-yaz ve kış kreasyonlarının hepsini bir arada sergileyeceği fuarda yeni sezonun tüm modellerini görebileceksiniz. Özellikle yurt dışı pazarının beğenisine sunulacak koleksiyonlar Müslüman ülkelerin olduğu kadar Avrupa’nın da ilgisini çekmektedir.

Sezon açılışı ile birlikte yurt içi ve yurt dışı üretici ve alıcıları bir araya getirecek olan fuar; iş dünyasının profesyonellerini ve tesettür modasını yakından takip eden hedef kitleyi 13 – 16 Eylül 2012 ‘de ağırlamaya hazırlanıyor.

Tesettür Fuarını YesilTopuklar.com’dan Takip Edin!

13 – 16 Eylül 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 4. Tesettür, Tesettür Giyimi ve Aksesurları İhtisas Fuarı‘ı ile ilgili bütün detayları ve bütün gelişmeleri bütün hızı ile sizlere aktaracağız.

4. Tesettür, Tesettür Giyimi ve Aksesurları İhtisas Fuarı‘na katılan ya da katılmayan herkes, artıları ve eksileriyle 4. Tesettür Giyim Fuarı‘nı yesiltopuklar.com dan takip edebilir…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir