Tesettür Markalarında Kırmızı Renk Furyası!

Tesettür Markalarında Kırmızı Renk Furyası!

Armine Kırmızı Pardesü Modelleri

Renkli giyinmek deyince ilk aklımıza kırmızı renk gelir. Cazibesi, canlılığı ve göz alıcı renk tonu ile tüm hanımlar kırmızının o büyülü havasına kapılır. Dikkat çeken bir renk olsa da özellikle hanımlar arası toplantı ya da özel günlerimizde, kırmızıdan asla vazgeçmeyiz.

Armine Kırmızı Elbise Modelleri

Şıklığından ödün vermeyenlerin tercihi genellikle bu özel renkten yanadır. Kırmızı her sezon hanımlar için vardır. Her yıl neredeyse tüm sezonlara taşınan bu rengi, 2013-2014 Sonbahar Kış tesettür giyim markalarının da kreasyonlarında görmekteyiz.

Renk skalasının en şiirsel renklerinden olan kırmızı bir eşapta ya da ayakkabıda, elbise ya da mantoda kendisine yer bulabileceği gibi, gardıroplarımızda var olan her kıyafet ya da aksesuarda da kullanılabilmektedir.

Tekbir Giyim Kırmızı Kıyafet Modelleri

Kombin yaparken tek renk bir kıyafetimize, kırmızı bir eşarbı ya da kırmızı bir çantayı her zaman kullanabiliriz. Sezonlar boyunca klasik bir renk haline gelerek, tüm hanımların vazgeçilmezleri arasında yerini her zaman almıştır.

Aker Kırmızı Elbise ve Eşarp Modelleri

Kombinleyeceğiniz kırmızı bir kıyafet ya da aksesuar, diğer dingin duran tüm renkleri kıracaktır. Ayrıca kırmızıyı bu sezon yine kendi tonlarıyla kombinlemek çok trend. Kış sezonunda canlı renklere veda etmenize gerek yok. Kırmızının gücü soğuk günlerin kasvetli havasını dağıtmaya yetecektir.

Kayra Kırmızı Elbise Modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir