TuğbaStore’da Sezon İndirimleri…

TuğbaStore’da Sezon İndirimleri…

TuğbaStore Özel Kombini…

Tuğba&Venn ürünlerine herkesin daha rahat ulaşabilmesi için internet üzerinden online satış www.tugbaonline.com‘da sürüyor…

Tuğba&Venn’in koleksiyon ürünlerinden oluşan kusursuz bir kombin hazırladık. Kaban, etek, ceket ve eşarptan oluşan kombin soğuk kış mevsiminde içinizi ısıtacak. Üstelik TuğbaStore’dan online olarak bu ürünlere ulaşabilir ve indirimli fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Sezonun trendi gold düğmeler… Sade bir kesime sahip kaban, kemer ve gold düğmelerle şık bir görünüme sahip.

Tuğba‘nın 2012 sonbahar-kış koleksiyonundan seçtiğimiz eşarp sezonun renk ve desenlerini yansıtıyor. Yeni sezonun tüm özelliklerini taşıyan son moda Tuğba Eşarp, pudra tonuyla kombini kusursuz kılan en önemli parçalardan biri.

Tuğba’nın 2012 sonbahar-kış koleksiyonundan seçtiğimiz etek rahat kesimi ile vazgeçilmeziniz olacak.

Şıklığından ödün vermeyenlerin vazgeçilmez markası olan Tuğba‘nın 2012 koleksiyonunda bulunan ceketle kombinimizi tamamlıyoruz. Çiçekli deseni ile kış mevsiminde size baharı hatırlatacak.

Tesettür Giyimin Köklü Markası Tuğba&Venn

Hazır Giyim Türkiye’nin lokomotif sektörlerinden biridir. Bu alanda yaklaşık 40.000 firma faaliyet göstermekte ve yaklaşık iki buçuk milyon insan istihdam edilmektedir. Dolayısıyla sektör Türk ticari hayatında önemli bir yere oturmaktadır. Bu sektör içerisinde son yıllarda parlayan bir pazar var, tesettür giyim pazarı.

1980 sonrası sosyo-kültürel değişimler, sosyal ve kamusal alanda kadının bir özne olarak varlığını hissettirmeye başlaması ve bu süreçte daha önce sosyal ve kamusal alandan, daha çok korunma dürtüleriyle, çekilmeyi tercih eden tesettürlü kadının artık hayata katılmaya başlamasıyla tesettür giyim dolayısıyla da “tesettür modası” ya da bir diğer ifade ile modaya uyma zorunluluğu ile karşı karşıya kalan bir tesettür giyim alanı doğmaya başladı. Tabi özellikle Müslüman coğrafyada artan önemine paralel olarak Türkiye’nin, bu alanda da kendiliğinden öncü bir role soyunması pazarın önemini daha da arttırdı. Dolayısıyla 90 sonrasında bu alanda faaliyet gösteren tesettür üreten firmalar doğmaya başladı. Özellikle son 10 yılda artık faaliyetler moda kavramı etrafında tartışılmaya ve de şekillenmeye başladı.

Tesettür giyim alanında köklü bir geçmişe sahip öncü firmalardan en önemlisi olarak sayabileceğimiz Tuğba da 1993 yılında bu serüvene katılmış, yaklaşık 20 yıllık bir firma olarak sektöre hizmet etmektedir. Firma sektördeki 20 yıllık başarılı serüveninin haklı gururunu bu yıl çeşitli faaliyetlerle kutlamaya hazırlanıyor.

2007 yılında ilk mağazasını açarak müşterilerine daha kaliteli ve müşteri odaklı hizmet sunmayı hedefleyen firma gelinen noktada yurt içinde birçok önemli noktada müşterisiyle buluşmaktadır. Firma 20. Yılında yurt içinde ve yurt dışında yaklaşık 50 noktada müşterisiyle yıllık planını 40 mağaza olarak belirlemiş ve 30. Yılında ise Türkiye’nin her noktasına direk ulaşmayı hedeflemektedir.

Firma bünyesinde 3 ayrı markanın altyapısını barındırarak tesettür giyimde her zevke uygun ürün yelpazesi oluşturmayı başarmış durumdadır. Grup, TUĞBA, NİHAN ve VENN markaları ile farklı beğenilere ve farklı bütçelere hitap etmektedir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir