Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Tesettür Giyimin Kalbi Naquesh Butik ile Kayseri’de Atmaya Başladı!

Tesettür Giyimin Kalbi Naquesh Butik ile Kayseri’de Atmaya Başladı!

Tesettür Giyim Butiği Kayseri Naquesh Cafe Butik

Dev tesettür giyim markalarını ve özel tasarım ürünleri tek çatı altında toplayan Naquesh Cafe & Butik, başkent Ankara’dan sonra şimdi de Kayseri’de hizmete başladı.

Tesettür giyimin en özel tasarımlarından, çanta ve aksesuara kadar binlerce ürün seçeneğini bir arada sunan Naquesh Butik, yeni mağazasının kapılarını, renkli bir davetle açtı. Yeni seneye yeni mağazasıyla giriş yapan Naquesh Cafe & Butik, giyimin yanı sıra nefis lezzetleri barındıran cafe bölümüyle de hizmet kalitesini arttırmaktan mutluluk duyuyor.

Tesettür Giyim Butiği Kayseri Naquesh Cafe Butik

Seçkin davetlilerin yer aldığı açılışta, canlı musiki eşliğinde sunulan lezzetli ikramlar da misafirlere keyifli anlar yaşattı. Etkinlik kapsamında katılımcılar hem Naquesh Cafe & Butik’in birbirinden şık ürünlerini inceleme fırsatı buldu hem de bu keyifli anların tadını çıkardı. Ziyaretçiler 650 m2’lik dev bir alana kurulan mağazada en yeni koleksiyonları deneme ve tüm modeller hakkında bilgi alma şansına sahip oldular.

Taha Eser

Naquesh Cafe & Butik‘in kurucusu İç Mimar ve aynı zamanda ebru sanatçısı olan Taha Eser yeni mağazanın açılışıyla ilgili olarak şunları söyledi, “Naquesh Cafe & Butik olarak 2013 yılından beri tesettür giyim alanında yenilikler üretiyoruz. Bugün geldiğimiz nokta ve sahip olduğumuz başarılar, kurulduğumuz günden bu yana, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda benimsediğimiz iş politikamızın ne kadar doğru olduğunun bir göstergesi. Bu güne kadar pek çok ilke imza attık. Cafe ve butik hizmetlerini tek çatı altında bir araya getiren ilk yerli markayız. Bu çalışmalarımız ile Cnn International Türkiye kanalının da dikkatlerini üzerimize topladık. Bugün de Kayseri’nin cafe ve giyim kopseptini bir arada sunan tek mağazasını açtık. Ankara Çukurambar’da bir mağazamız vardı fakat Kayserili müşterilerimizden gelen yoğun talepler doğrultusunda Naquesh Cafe & Butik’in adına yakışan, oldukça şık ve yeni bir mağaza hazırlamaya karar verdik. Kayseri’de kaliteli tesettür giyim ürünleriyle ilgili arayışta olan herkesi mağazamıza bekliyoruz.”

Tesettür Giyim Butiği Kayseri Naquesh Cafe Butik

Kayseri Naquesh Cafe & Butik, tesettür giyim markalarının stil sahibi ve yenilikçi koleksiyonlarının yanı sıra, moda dünyasının önemli isimleri ile hayata geçirdiği özel tasarım ürünleri de moda severlerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca ebru tablolar, seccadeler, el yapımı kahve fincanları gibi özel butik ürünler de mağazada satışa sunuluyor. Keyifli bir alışveriş sonrası bu güzel yorgunluğu atmak için cafe bölümünde dinlenirken, birbirinden lezzetli içeceklerin ve tatlıların tadına bakmayı ihmal etmeyin!

Ankara Çukurambar’da ilk mağazasını açan Naquesh Cafe & Butik, ikinci mağazası Kayseri Melikgazi ile moda-giyim ve lezzet tutkunlarının kalbini fethetmeye devam edecek…

Naquesh İstanbul’u Instagram üzerinden instagram.com/naquesh, instagram.com/naquesh.kayseri hesaplarından, Facebook üzerinden facebook.com/Naquesh ve facebook.com/naquesh.kayseri adreslerinden takibe başlayın!

  • Naquesh Kayseri
    Adres: Başyazıcı Center Alparslan Mah. Emrah Cad. No:6 Melikgazi/KAYSERİ
    Telefon: (0352) 233 53 43
  • Naquesh Ankara
    Adres: Ufuk Üniversitesi Cad. 1472. Sok. Öztaş Apt. Altı. 4/1 Çukurambar/ANKARA
    Telefon: (0312) 220 07 01

Tesettür Giyim Butiği Kayseri Naquesh Cafe Butik

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *