Tesettür Giyimin En Yeni Markalarına Hızlı Bakış (Online Alışveriş)

Tesettür Giyimin En Yeni Markalarına Hızlı Bakış (Online Alışveriş)

Yeni Tesettür Markaları

Giderek genişleyen modest giyim pazarı, trendleri ardına alarak yeniliklerin peşine düşüyor. Biz de son zamanlarda bir adım daha öne çıkarak adından sıkça söz ettiren yeni, stil sahibi ve talip etmekten keyif aldığımız markalara hızlı bir bakış atıyoruz. Üstelik bu markalardan bazılara ait ürünleri alışveriş sitemizden de temin edebilirsiniz.

He-Qa

He-Qa

He-Qa henüz çok yeni bir marka olmasına rağmen kalitesinin ardında, özgün tasarımlarıyla ardında mutlu müşteriler bırakan Esra Keskin Demir ismi yatıyor. Yıllardır değişmeyen stili ve tesettür giyime kazandırdıklarıyla radarımızdan hiç çıkmayan Esra Keskin Demir ismi, kurumsal bir değişim geçirerek He-Qa markasına dönüştü.

Moonup Store Elbise ve İkili Takım

Moonup Store

İki kardeşin “tasarım” dolu yolculuğuna şahitlik ediyoruz. Tesettürlü kadının kombinlerine şık dokunuşlar yaparken doğallığı da önde tutan marka, linen keten ve pamuk dokulu parçalarıyla kendini sevdirmeyi başarıyor. Moonup Store tasarımı ürünleri keşfetmek isteyenler, Ümraniye’deki mağazasına ve online satış sitesinde yer alan ürünlere göz atabilir.

Manila Elbise

Manila

Yılın en yeni markası Manila, muhafazakar giyim dünyasına hızlı bir giriş yapıyor. Kendini yeni nesil ölçülü giyim markası olarak tanımlayan markanın ürünlerine hem internetten hem de mağazalarından ulaşabilirsiniz. Önceliği sportif parçalar olan markanın koleksiyonunda kapalı mayo, hijab bone, pamuk şal ve hatta ayakkabı bile yer alıyor.

Sevde Karaer Elbise

Sevde Karaer

Modern Türk kadınını yorumlama iddiasıyla yola çıkan Sevde Karaer, online mağaza satışına hızlı bir giriş yapıyor. Genç ve dinamik stilleri kusursuz tasarımlarıyla müşterilerine sunan marka, sadece günlük şıklığın anahtar parçalarını değil, davetlerin de özel tasarımlarını bizlerle buluşturuyor.

Mnatual

Mnatural

Doğal liflerden üretilmiş kumaşları sade ve şık tasarımlarla buluşturan Mnatural, online alışverişin hayatımıza kazandırdığı markalardan. Yumuşak dokulu, kullanımı rahat ve sade modellerle tüketicisinin karşısına çıkan marka, maksimum konfor sunmak için yüksek oranda nem tutabilme kapasiteli kumaşları tercih ediyor. Sadece internetten satın alabileceğiniz ürünler çok uygun fiyatlı oldukları için hızla tükeniyor.

Butikk Sar Elbise ve Etek

Butikk Sar

Pileli etekler, kurtarıcı takımlar, konforlu elbiseler… Her yaşın kadınına hitap eden tasarımlarıyla (Sar Prive) ButikSar, kombinlerin joker parçalarıyla imdada yetişiyor. Modanın yeni nesil yıldızlarını tesettürle buluşturan marka, Zeruj Port AVM’deki mağazasında olduğu gibi online alışveriş sitesiyle de ürünlerini sunuyor.

Clsema

Clsema

Daha çok sosyal medyada faaliyet gösteren Cslema, amatör ruhla profesyonel sonuçlar elde etmeyi başarmış gibi duruyor. Semanur Çil Dere ismiyle Instagram üzerinden dünyanın her yerine ürün gönderen butiğin trend ürünlerini aynı zamanda alışveriş sitemizden de temin edebilirsiniz.

Nur Kalay Collection Elbise

Nur Kalay Collection

2015’ten bu yana, her yıl bir adım daha öne çıkarak ilerleyen markalardan biri de Nur Kalay Collection. Sezon trendlerini yansıttığı tasarımlarını, kimi zaman el işçiliğiyle kimi zaman ikonik desenlerle sunan marka, stil sahibi olmanın en kolay yolunu bulmanıza yardımcı oluyor. Nur Kalay Collection tasarımları, Zeruj Port AVM’de ve online sitesinde yer alıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir