Tesettür Giyimde Doğru Stili Oluşturmanın İpuçları

Tesettür Giyimde Doğru Stili Oluşturmanın İpuçları

Tesettürde Doğru Stilin İpuçları

Tüm bayanların kendilerine özgü bir giyim tarzı vardır. Bazılarımız tarzımız konusunda titizlik gösterirken, bazılarımız da kıyafetlerimizi kombinlerken daha özensiz davranırız. Size önerimiz kıyafet seçimlerinizde ve kombinlerinizde öncelikle kendinize bir stil oluşturmanızdır.

Tesettürde Doğru Stilin İpuçları

Doğru bir stil kendi beğenileriniz doğrultusunda beden yapınıza uyacak en iyi kıyafetlerle olacaktır. Spor, klasik, modern, salaş ya da rahat… Giyim tarzınızın genel çizgisini öncelikle belirlemelisiniz.

Günün ve zamanın durumuna göre kıyafet ve kombin seçenekleri değişecektir. Bu konuyu şöyle de değerlendirebiliriz. Bir ay içerisinde en çok hangi kombinleri tercih ediyorsanız stilinizde o yöndedir.

Tesettürde Doğru Stilin İpuçları

Stil sahibi olmak marka giyinmekle, kıyafetlere ayakkabılara çok paralar harcamakla oluşturulmaz. En uygun kıyafetlerle ya da aksesuarlarla, nice marka giyinen hanımlardan daha iyi bir stil oluşturabilirsiniz.

Doğru bir stil ve trendy bir görünüş için öncelikle sezon renklerini, modellerini ve trendlerini bilmelisiniz. Bu sonbahar kış sezonunun öne çıkan rengi bordo. Siz de bordo bir çanta, ya da kaban, hiç olmadı bordo tonlarında aksesuarları ya da şalları tercih edebilirsiniz.

Tesettürde Doğru Stilin İpuçları

Benim hala bir stilim yok diyorsanız; işte size sezonun öne çıkan stil önerisi. Minimal ve sade formlarda giyinmek her zaman sizi stil sahibi ve şık gösterecektir. Tek renk modeller, klasik kesimler, daha sade ayakkabı ve çanta tercihleri stilinizi oluşturmanız için öncelikle kullanacağız parçalardır.

Tesettürde Doğru Stilin İpuçları

Paylaştığımız resimlerde ve kombinlerde her bayanın zevkine ve stil anlayışına, statüsüne ve vücut yapısına göre kreasyonları ve modelleri görebiliriz. Gerek renk açısından, gerek kumaş açısından modellerin her biri size bir stil önerisi verecektir. Her biri de şık, zarif ve bir hanımefendiyi elegant bir stil sağlayacak kadar da şıktır. Umarım sizin de bu kıyafetler beğendikleriniz arasında yerini alır.

İşte doğru stili bulmanıza yardımcı olacak kombin önerimiz…

Tesettürde Doğru Stilin İpuçları

Kombin 1: Tunik: Olive, Çanta: Michael Kors, Kaban: Nanoo, Ayakkabı: Michael Kors

Tesettürde Doğru Stilin İpuçları

Kombin 2: Bluz: Rodarte, Etek: Meslita, Kaban: Mulberry, Şal: Kayra, Çanta: Hermes

Yorumlar

“Tesettür Giyimde Doğru Stili Oluşturmanın İpuçları” için bir cevap

  1. […] En doğru kombin, en doğru renkleri bir araya getirmekle oluşturulacaktır. Birbiri ile en çok yakışan renkler olduğu gibi, yan yana geldiğinde birbiriyle uyumsuz olabilecek renkler de mevcuttur. Bu sebeple kombinlerinizde renklerin birbiri ile uyumuna çok dikkat etmelisiniz. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir