Tesettür Giyim Markalarından Şimdi Alıp Seneye Giyebileceğiniz İndirimli Ürünler

Tesettür Giyim Markalarından Şimdi Alıp Seneye Giyebileceğiniz İndirimli Ürünler

İndirimli Tesettür Giyim Modelleri

Nakışlı Tunik: 99,99 TL – 69,99 TL SATIN AL

Mevsim geçişlerinde yılın en çarpıcı indirimleri yaşanırken, alışveriş tutkunları bu fırsatları asla kaçırmıyor. Tüm dünyada birçok markanın cezbedici indirimlerini alisveris.yesiltopuklar.com ‘da sunarken hızlı davranıp ürünler tükenmeden sepete eklemek gerekiyor!

Sezon boyu o çok pahalı bulduğunuz, hayran hayran baktığınız parçaları şimdi almanın tam zamanı. Tesettür giyim markalarından indirim zamanı alıp seneye de rahatlıkla giyebileceğiniz ürünleri sizler için seçtik.

İndirimli Tesettür Giyim Modelleri

Düğmeli Elbise: 129,99 TL – 79,99 TL SATIN AL

Pembe Gömlek Elbiseler

Yaz sezonunun vazgeçilmez rengi pembe, hiçbir zaman zirvedeki yerini bırakmıyor. Şimdi alıp seneye de rahatlıkla kullanabileceğiniz renklerden olan romantik pembe, tesettürlü kadınların vazgeçilmezi gömlek tuniklerle buluşuyor. Ayak bileklerine kadar uzanan boylarıyla bir dış giyim havası da yakalayan parçalar, kurtarıcılar arasında. Şüphe etmeden dolaplara eklemeniz gereken gömlek elbiseler, uygun fiyatlarla satıştayken kaçırmayın.

İndirimli Tesettür Giyim Modelleri

Çizgili Tulum: 329,95 TL – 296,96 TL SATIN AL

Desenli Tulum: 184,99 TL – 129,99 TL SATIN AL

Çiçekli & Çizgili Tulumlar

2017 yazında yükselişine dur diyemeyen tulumları, 2018 kışında da çokça göreceksiniz. Öyle görülüyor ki bu trend 2018 yazında da oldukça göz önünde olacak. Hal böyleyken modası asla geçmeyen çiçek desenleri ve çizgi trendiyle buluşan tulumları dolaplara katmanın tam zamanı. Markalar indirim üstüne indirim yaparken tulum şıklığına uygun fiyatlarla sahip olmanın tadını çıkarın.

İndirimli Tesettür Giyim Modelleri

Pembe Elbise: 300,00 TL – 280,00 TL SATIN AL

Hardal Elbise: 240,00 TL – 180,00 TL SATIN AL

Volanlı Elbise Şıklığı

Belden oturan, etekleri volanlı elbiselerin havalı tavırları, tesettürlü kadınların çekim alanına giriyor. Bu özel tasarımlar da sezon sonunda dikkate değer bir indirime giriyor. Şıklıklarını elbiselerle tamamlamak isteyen kadınların asla kaçırmaması gereken A kesim parçalar, belden büzgülü ya da kemerli detaylarıyla günlük şıklığa uyum sağlıyor. Kavurucu güneşin sarısını, denizin mavisini, pudranın naifliğiyle yazboyu gönülleri fetheden bu parçaları, dolaplara katmak için beklemeyin.

İndirimli Tesettür Giyim Modelleri

Nakışlı Elbise: 139,99 TL – 99,99 TL SATIN AL

Sportif Nakışlar

2017 sezonunda hala dolaplara nakışlı bir parça koymadıysanız şimdi tam zamanı. Bol döküm, konforlu elbiselerle buluşan renkli nakışlar, tatil beldelerinden şehre kadar her yere uzandı. İndirimli halleriyle daha bir cezbedici olan nakışlı elbiseleri ve sportif nakışlı tunikleri şimdi alıp gelecek sezon giymenin keyfine varın.

İndirimli Tesettür Giyim Modelleri

Bordo Takım: 250,00 TL – 175,00 TL SATIN AL

Bordo Beyaz Takım: 220,00 TL – 165,00 TL SATIN AL

Farklı Görünümleriyle Bol Pantolonlar

Kavurucu sıcaklarda en serin parçalardan biri de neredeyse etek bolluğundaki bol pantolonlar oldu. Tatilde, alışverişte, ofiste, gezmede zaman mekan tanımayan bol pantolonlar, kimi zaman oldukça şık kimi zamansa oldukça sportif stillere başrollük yaptı. Dolaplarda sadece bir tanenin asla yetmeyeceği bol pantolonların desenli desensiz, şık ve sportif her halini almak için beklemeyin.

İndirimli Tesettür Giyim Modelleri

Beyaz Elbise – Satın Al

Zamansız Beyaz Elbiseler

Serin fikirler için ilk akla gelen, yalın siluetlerin masalsı parçası beyaz elbiseler yaz boyu üzerimizden eksik olmadı. En sade haliyle, nakışlarla süslenen görünümleriyle, dantellerle bezenen romantikliğe kısacası her haliyle gönülleri fetheden beyaz tasarımlar indirime girmişken kaçırmayın. Kayra, TuğbaVenn, Armine, Nihan ve aklınıza gelecek her tesettür markasında, özel tasarım koleksiyonların karşınıza çıkan beyaz elbiseler sezon sonu en çok indirime girenler arasında yerini aldı, ve gelecek yaza yine ferah görünümler yakalamak için bekliyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir