Tesettür Giyim Fuarı’na Yoğun İlgi …

Tesettür Giyim Fuarı’na Yoğun İlgi …

Tesettür-Giyim-Fuarı

Tesettür Fuarı Açıldı

Tesettür modasında son trendlerin sergilendiği yurt içi ziyaretçilerin yanı sıra yurt dışından da yoğun ziyaretçileri ağırlayan Tesettür Fuarı, bugün kapılarını açtı…

Pazar gününe kadar açık olacak fuarda dünya tesettür modasında söz sahibi ve trend belirleyicisi Shukr Clothing ile İranlı modacı Soheil Abbasi özel tasarımlarıyla yer aldı. İran Helal Araştırma Konseyi’nin Medya Sponsoru olduğu Tesettür Fuarı, iş dünyasının profesyonellerini, yurt içi ve yurt dışındaki üretici ve alıcıları bir araya getirdi.

Katılımcı firmaların ilkbahar-yaz ve kış kreasyonlarının hepsinin bir arada sunulduğu fuarda İran Devleti de pavilion kurarak İran’ı İstanbul’da dünyaya tanıttı. İran devlet teşviği sayesinde İran’dan katılan birçok ünlü firmanın yer aldığı fuarda; İslami moda trendlerinden tesettür gelinlik, abiye, mayo, özel eşarp tasarımları ve aksesuarlarının hepsini bir arada görmek mümkün… Ayrıca fuarda İran kültürünü ve tasarımlarını tanıtmaya yönelik özel bir stant da kuruldu.

Katılımcı firmaların ilkbahar-yaz ve kış kreasyonlarının bir arada sunulacağı fuar, 16 Eylül Pazar gününe kadar ziyarete açık olacak.

Kaynak: haber7.com

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir