Tesettür Giyim Firmalarından Bayrama Özel En Şık Takımlar

Tesettür Giyim Firmalarından Bayrama Özel En Şık Takımlar

Aker Bayramlık Takım Modelleri

Bayrama sayılı günler kaldı. Hala ne giyeceğinize karar veremediniz mi? İşte size tesettür giyim firmalarının en şık takımları. Bayramda, tarzınızla şıklığınızı kendiniz oluşturun. Bedeninize en doğru renk ve modeli seçerken sezon trendlerini de göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Armine Bayramlık Takım Modelleri

Sezonun en favori renklerinin başında tabi ki bordo geliyor. Eğer siz kendinize bu rengi yakıştırmıyorsanız bordoya alternatif birçok rengi de seçebilirsiniz. Mor, kobalt mavi, ekru, pudra ve siyah da seçebileceğiniz diğer renk alternatifleri. Bayrama canlı renklerle girmek istiyorsanız turuncu ve kırmızıları da seçebilirsiniz.

Kayra Bayramlık Takım Modelleri

Bu sezon stillerde minimal formların hakimiyeti görülerken, başta aşağı tek renk hakimiyetine de bürünebilirsiniz. Eğer zıtlıkların uyumunu seviyorsanız, en uyumlu iki renkli parçaları kombinleyebilirsiniz. Tek renk hakimiyetindeki kıyafetinizi, renkli eşarplarla kombinlerken, desenli ve renkli takımlarınızı da tek renk şallarla kombinleyebilirsiniz.

Setrms Bayramlık Takım Modelleri

Setrms Bayramlık Takım Modelleri

Tesettür giyim firmalarında bu sezon takımlardaki model sayısı da dikkat çekiyor. Tüm hanımların zevkine göre tasarlanan modellerde, sizler de kendiniz için uygun parçayı bulabilirsiniz. Kışın soğuk günlerinde bayramın enerjisi ve sıcaklığı içinde sizler de seçtiğimiz takımlardan kendiniz için en uygun modeli giyebilirsiniz.

Tuğba Venn Bayramlık Takım Modelleri

Tesettür giyim firmalarının yeni sezon modellerini inceleyin;

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *