Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Tesettür Gelinlik Modellerinde 2012 Trendleri…

Tesettür Gelinlik Modellerinde 2012 Trendleri…

Tesettür Giyimin Ünlü Modacısı Rizalman İbrahim

Malezya’lı ünlü tasarımcı Rizalman İbrahim, giyilebilir olan tasarımlarıyla dikkat çekiyor…

Tasarımlarında sadelikten yana olan Rizalman diğer Malezyalı tasarımcılara göre minimalist bir çizgiye sahip.  Her zaman klasik tarzı tercih ettiğini söyleyen tasarımcı, klasik ürünleri tercih eden kişinin yanlış yapma olasılığının olmadığını iddia ediyor…

Tesettür Giyimin En İyi Tasarımcılarından Biri “Rizalman İbrahim”

Rizalman tasarımlarında küçük ancak etkileyici detaylara yer veriyor. Rizalman‘ın koleksiyonlarında hiçbir zaman aşırı gösterişli ürünlere rastlayamazsınız. Tesettürlü bayanların da ilgiyle takip ettiği bir modacı Rizalman İbrahim. Özellikle abiye kreasyonları ve gelinlik tasarımları ile büyük ilgi ve beğeni topluyor.

Tesettür Gelinlik Modellerinde 2012 Trendleri

Tesettürlü gelinlikler 2012 yılında sade ve minimal çizgilerle karşımıza çıkıyor. Tesettürlü bayanların günlük yaşamda da sadelikten yana olan tarzına uygun olarak bu yıl gelinliklerde de sade tasarımlar görüyoruz. Rizalman İbrahim ise tesettür gelinlik diyince ilk akla gelen isimlerden biri oluyor.

Rizalman İbrahim Gelinlik Modelleri

1 Yorum Bulunuyor

  • 2012-02-28 | Permalink |

    ben kardeşimin düğünü abiye aradım ,bulmakta zorlandım,sounda kızkardeşlerimle diktirdik ve fena olmadı ,bu modellerin resimlerini tesettürlü bayanlarla paylaşmak isterim. bunu nasıl yapabilirim?

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *