Tesettür Abiyede 2017 Şıklığı Moda Selvim’de!

Tesettür Abiyede 2017 Şıklığı Moda Selvim’de!

Modaselvim Yazlık Abiyeler

Havalarının ısınmasıyla hızlanan düğün, nişan, kına, sünnet ve özel davetlerle beraber hanımlarımızın da acaba ne giysem telaşı da başlamış oldu. Her bayan davetli olduğu ya da ev sahipliği yaptığı o özel gecede gecenin en şıkı olmak ister. Bu telaşınızın en büyük yardımcısı artık bir tık uzağınızda! Moda Selvim, tesettür giyim üzerine tesettürlü tasarımcılar tarafından hazırlanmış birbirinden şık, rahat ve zarif abiye modellerini sizlere sunuyor.

Özel gecenizde muhteşem tasarımlarla eşsiz olmak istiyorsanız sizler için birbirinden farklı ve özel abiye modellerini bir araya topladık. Şık görünüm için tesettür abiye modellerinde en önemli unsurlar, kıyafetin kumaşı, tasarımı ve aynı zamanda rahatlığıdır.

Modaselvim Tesettür Abiye Modelleri

Abiye Tercihlerinize Dikkat!

Bazen abiye seçimimizdeki yanlış tercihler şıklığımıza gölge düşürebilir. Bu durumda ürünün kumaşından aksesuarına, ayakkabısından çantasına, mevsimden günün önemine birçok hususta hassas tercih yapmamız gerekebilir.

Günün önemi, abiye seçiminizde büyük önem taşıyor. Uygun elbiseyi, uygun ortamda kullanmak şıklığa bir adım önde başlamanızı sağlayabilir. İkinci adımınız ise içinde mutlu hissetmenizi sağlayacak, ruhunuzu yansıtan, tasarımlarla buluşmak. Tesettür abiye kullanımında şıklığımızı parlatan bir önemli detay ise şal bağlama tekniğiniz. Şık olmak ile abartıya kaçmak arasındaki ince çizgiyi ayarlayamadığımızda hoş olmayan bir görüntü verebilirsiniz. Örneğin şalda aksesuar var ise yaka ve omuzlarda bol işlemelerden uzak durmak, ağır bir makyaj tercihimiz olacak ise hareketli şal tercih etmemek, tek bir renge bağlı kalmamak, yerinde ve yeterli ölçüde aksesuar kullanmak ve en önemlisi proporsiyonumuza uygun kumaş ve kalıp seçimi yapmak…

Modaselvim 2017 Tesettür Abiyeler

Özel Günlerin Vazgeçilmezi Balık Abiye

Sadeliği şık ve zarif bir görünüme dönüştürmek balık abiye modelleri ile mümkün. Ancak bu modelin kullanımı basit gibi dursa da aslında taşıması oldukça zordur. Bu model vücut hatlarını gizlemeye yardımcı olmadığı için gözünüzü biraz korkutabilir. Ancak ufak bir tüyo ile özel gününüzü kurtarabilirsiniz. Peki bu tüyo nedir diye sorarsanız elbette fazla kiloların baş kahramanı korse! Balık abiye modellerinde korse giyerek daha düzgün bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Modaselvim Abiye Elbise

Balık Abiyede İkinci Adım: Kumaş

Elbette bu modelde kumaş seçiminiz de oldukça önemlidir. Zira özel günlerinizde tercih ettiğiniz balık abiyenin hareketi zorlaştırmayacak kumaşta olması, rahatlığınız için en önemli detaydır. Peki Moda Selvim balık abiyede hangi kumaşı tercih ediyor? Elbette likralı dabıl kumaş… Likralı dabıl kumaşın esnekliği rahatlık sağlarken, üstünüzde yokmuş etkisi yaratıyor. Yıkaması da oldukça kolay olan bu kumaş uzun ömürlü kullanılabiliyor.

Modaselvim Nişanlık Modelleri

Tercihiniz Bu Yıl Moda Selvim!

Şık ve zerafetin buluştuğu son moda abiye modellerin satıldığı modaselvim.com online satış sitesi ile seçimlerinizi kolaylaştırın. Tesettür giyimde yeniliğin öncüsü sitemizde, tüm ürünleri iade ve değişim garantisi ile kolaylıkla satın alabilirsiniz. Yurtiçine 95 TL ve üzeri BEDAVA KARGO olanağı sunarken, KAPIDA ÖDEME imkanı da sunuyor. Aynı zamanda yurtdışı satış kolaylığı ile dünyanın her yerine tek tıkla şıklığı ayağınıza getiriyor.

Alışveriş ve tüm ürünler için www.modaselvim.com

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir