Tesettür Abiye “Dantelin Bin Hali”

Tesettür Abiye “Dantelin Bin Hali”

Tesettür Abiye Modelleri: Dantelin Bin Hali

Tesettür abiye kombinlerimize bir yenisini daha ekliyoruz ismi ise”Dantelin Bin Hali”…

Tesettürlü bayanların özel gün ve gecelerde kullanabileceği zarif ve şık giyim önerilerimiz oldukça güzel yorumlarla büyük ilgi görüyor. Öncelikle gösterdiğiniz bu yoğun ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz…

Yüzlerce Markada %90’a Varan İndirimleri KAÇIRMA!

Fikir vermesi açısından paylaştığımız bu kombinler sayesinde vitrinlerde görmeye alışık olduğumuz ve mecburi tercih olmaktan öteye gidemeyen “tesettür abiye” adı altında tesettürlü bayanlara sunulan son derece abartılı ve rüküş kıyafetlerden bir nebze olsun sıyrılıyoruz.

“Dantelin Bin Hali”ni Biz Çok Sevdik

“Dantelin Bin Hali” isimli abiye kombinimiz özel gün ve gecelerde bayanların kendi aralarında rahatlıkla kullanabileceği bir kombin. Bu kombini düğün, nişan, söz ve daha bir çok özel davette kullanabilirsiniz.

2012 dantel modasının yaşandığı bir yıl. Genç veya olgun tüm bayanların tercihi dantel detaylı kıyafetlerden yana oluyor. Durum böyle olunca da dantelli elbiseler, etekler ve bluzlar çeşitli model ve renk seçenekleri ile vitrinlerde yerini alıyor.

Son dönemlerin modası olan dantelli elbiseler bayanların şıklıklarına şıklık katıyor. Hem şık hem zarif görünmek istiyotrsanız kesinlikle dantelli bir elbiseniz olmalı…

Her yıl bayanların en gözde elbise modelleri arasında yer almıştır dantelli elbise modelleri. 2011 yılında en çok tercih edilen tasarımlar dantelli elbiseler koleksiyonlarında yer alırken, 2012 modasındada bu akım devam ediyor. Ayrıca dantel modası sadece elbiselerde değil çanta, ayakkabı ve bluzlardaki dantel detayları bu kışında vazgeçilmez trendlerinden biri olacak.

Bizde kombinimizde “Dantelin Bin Hali”ni kulladık. Umarız beğenmişsinizdir…

TESETTÜR ABİYE KOMBİN DETAYLARI

1) Elbise & Ceket:

Kombinin ana ürünleri dantelli elbise ve ceket. Son dönemlerin modası olan dantelli elbiseler bayanların şıklıklarına şıklık katıyor. Hem şık hem zarif görünmek istiyorsanız kesinlikle dantelli bir elbise tercih etmelisiniz.

2) Eşarp-Şal:

Siyah ve pudra tonlarındaki elbise ve ceketi, soft tonlara sahip bir eşarp-şal ile kombinleyebilirsiniz.

3) Ayakkabı:

Kombinin ağırlıklı olarak siyah olması biraz kasvetli bir hava oluşturabilir. Bu yüzden oluşturduğumuz kombini, ışıltılı ve pudra tonlarında bir ayakkabı kusursuz kılacaktır.

4) Çanta:

Dantel modası sadece elbiselerde değil çantalarda da dantel detayları bu kışında vazgeçilmez trendlerinden biri olacak. Kombinimizi küçük ve çok şık dantelli çanta ile tamamlıyoruz.

Yorumlar

“Tesettür Abiye “Dantelin Bin Hali”” için 6 cevap

 1. semra güzel dedi ki:

  cok egeiyorum

 2. semra güzel dedi ki:

  tarzımı yasıtıyorsuuz kapanmayı istiyorum

 3. pınar dedi ki:

  çok beğendim

 4. pınar dedi ki:

  herşey çok güzel

 5. Melike dedi ki:

  Kombin fiyati ne kadar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir