Tekbir Giyim’le Cezbedici Bahara Adım Atın

Tekbir Giyim’le Cezbedici Bahara Adım Atın

Tekbir 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tekbir Giyim baharı minimalist ve fresh görünümlerle karşılıyor. 80’lere özgü desenleri, ara boy pardesülerde, tutkunun rengi bordoda ve minimalist tavırlarda buluyoruz.

Zengin desenleriyle teknolojik kumaşların bir araya geldiği koleksiyonda, bahar desenlerine doyacağımızın sinyallerini alıyoruz. Yeni koleksiyon tunik ve gömleklerle ipeğin narin dokusunu hissederken, bluzlarla krep kumaşların akışkan siluetiyle zarif görünümlere imza atıyor.

Tekbir 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

İçimizde ilkbaharın iyileştirici gücü, önümüzde ise cezbedici bir ilkbahar-yaz koleksiyonu var. İlkbahar yeniden uyanışın, tazelenmenin ve yeni görünümlere yelken açmanın mevsimi. Tekbir 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonu bu yeni görünümlere adım atarken sezon trendlerine de yön veriyor.

Tekbir 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Bu Bahar Hafifle ve Renk Kat

İlkbahar-yaz sezonunu hafiflik ve rengarenk siluetlerle karşılayan Tekbir Giyim, tüm kadınları renkleri ve çarpıcı desenleri ile saracak. Bu koleksiyonda gömlekler, bluz ve tunikler, elbiseler, vintage görünümlerin yeni çağa uyarlanmasından ilham alan siluetlere ekleniyor.

Tekbir 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Koleksiyonun içinde yer alan romantik çiçek desenler ve dinamik geometrik desenler tanımlanacak. Yazın renkli ruhunu ön plana çıkaran Tekbir Giyim, mat tonlardan parlak mavi rengine kadar, bahar renklerinin en yeni hallerini içeriyor.

Tekbir 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Bahara Özel %60 ‘a Varan İndirim

Heyecanla beklenen indirim günlerinde en cezbedici indirim haberi Tekbir Giyim‘den geliyor. 2016/17 koleksiyonunda uygulanan %60 indirimle yeni sezon öncesinde sonuna gardıroplar hesaplı şekilde yenilenme fırsatı yakalıyor.

Tekbir Giyim %60’a varan indirimlerle satışa çıkardığı koleksiyonu online satış sitesiyle karşımızda. Türkiye haricinde dünyanın her yerinden erişilen bu büyük indirimde, uzun etekler 29,86 TL’den, tunikler 40,78 TL’den, gömlek ve bluzlar 53,89 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kaçırılmayacak indirim fırsatlarına tüm Tekbir Giyim mağazalarından ulaşabileceğiniz gibi online alışveriş sitesi www.tekbir.com.tr‘yi tıklayarak da ziyaret edebilir ve tek tıkla alışveriş yapma kolaylığını yakalayabilirsiniz. Elinizi çabuk tutun; zaman hızla akıyor!

Tekbir 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir