Tekbir Giyim 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tekbir Giyim 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tekbir Giyim 2016 İlkbahar Yaz Pardesü ve Kap Modelleri

Tekbir’in 2016 İlkbahar & Yaz Koleksiyonundaki pardesü, kap ve ferace modelleri göz dolduruyor. Modellerin rahat duruşunun yanı sıra kullanılan kumaşlardaki kalite ve detaylardaki özelliğiyle müşterilerine farklılığı vaat ediyor.

Yaz sezonun vazgeçilmez açık renk tonları sizi sıcak günlerde serinletecek tasarımlarla bir araya geldi. En doğru renk kombinleri ve en özel aksesuar seçimleriyle hazırlanan pardesü modelleri Tekbir mağazalarında sizleri bekliyor.

Tekbir Giyim 2016 Esra Tekbir Couture Koleksiyonu

Esra Tekbir Ayrıcalığı

Cuture tasarımların yer aldığı koleksiyonda kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Tasarım modellerden oluşan Esra Tekbir koleksiyonu özel zevklere hitap ediyor.

Tekbir Giyim 2016 İlbahar Yaz Esra Tekbir Koleksiyonu

Bu koleksiyona sahip olarak şıklığınızla büyük bir özgüven sahibi olabilirsiniz. Doğal elyaf kumaşların rahatlığını yaz boyu yaşayabilmek için koleksiyonu dolabınıza taşıyın.

Tekbir Giyim 2016 İlkbahar Yaz Abiye Elbise Modelleri

Abiyede Tekbir Farkı

Tekbir abiye koleksiyonu ile de iddialı bir şekilde mağazalarına giriş yaptı.

Özel kumaşlarla ve dantellerle tasarlanmış, özenle yapılan handmade boncuk işlemeleri ile renkleri ve çizgisiyle modern bir koleksiyon yelpazesi sunuyor.

Tekbir Giyim 2016 İlkbahar Yaz Esra Tekbir Etek Modeli

Düğün sezonunun yaklaşması ile birlikte oluşan abiye ihtiyaçlarınızı karşılamak için mutlaka Tekbir mağazalarına uğrayın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir