Tekbir Giyim 2016 Eşarp Modelleri

Tekbir Giyim 2016 Eşarp Modelleri

Tekbir Giyim 2016 Eşarp Modelleri

Eşarplarında kalitesi ve tasarımlarıyla öne çıkan Tekbir Giyim, kıyafetlerinde çizgisini bozmadan ilerleyen, ölçülü giyinen kadının her daim yardımcısı olan marka eşarp koleksiyonuyla da yine beğeni topluyor.

Klasik tasarımlardan sportif eşarplara kadar her ana uyum sağlayacak modelleri sizler için mercek altına alıyor.

Tekbir Giyim 2016 Eşarp Modelleri

Tekbir Giyim 2016 Kış Eşarp Koleksiyonu’nda, vizon, mavi, bordo, kahve tonları hâkimiyet oluşturuyor. Geometrik, leopar, floral ve puantiye desenli eşarplarını ipeğin kalitesiyle buluşturuyor. Kombinlerinize şıklık katacak eşarp modelleri uygun fiyatlarıyla karşımıza çıkarken kalitesinden de ödün vermiyor.

Tekbir Giyim 2016 Eşarp Modelleri

Her Stile Uygun Tasarımlar

Tekbir eşarp modelleri herkesin kendi stilinden bir parça bulabileceği koleksiyonu tesettürlü kadınların zevkine sunuyor. Sezonun öne çıkan desenleri ve renk tonlarını ustalıkla işleyen marka, geniş ürün seçenekleriyle kışı tadında yaşamak isteyenlerin de alternatif parçalarını barındırıyor.

Tekbir Giyim 2016 Eşarp Modelleri

Alışılagelmişin Ötesinde Desenler

Alışılagelmişin ötesinde tasarımlara da yer veren Tekbir Giyim, soğuk kış günlerinden koruyacak dokulu eşarplarını sunarken renkleriyle de içinizi ısıtmayı hedefliyor. Farklı tasarımlarının yanı sıra klasikleşen desenleri farklı bir çizgi ve renkle işleyen marka, kendine has bir tarz oluşturmakta geri kalmıyor. Tekbir’in tesettür giyim 2016 eşarp koleksiyonunda öne çıkan modellerden olan geometrik desenli eşarplar, klasik şıklığa hitap etmekle beraber sportif şıklığa da göz kırpıyor. Çizgili kareli eşarplarında “Burberry” desen olarak kalıplaşmış desenleri de görebilmek mümkün. Bunlarla beraber eşarplardan hiçbir zaman eksik olmayan floral deseni puantiye desenli eşarplar takip ediyor.

Tekbir Giyim 2016 Eşarp Modelleri

Tekbir Giyim 2016 Eşarp Koleksiyonu’yla, tasarımlarında öncüler arasında yerleşiyor. Kaliteyi uygun fiyatla sunan marka düğün, nişan, özel günler ve şık davetlerde sizlere eşlik edebileceği gibi günlük hayatta, alışverişte, ofiste her anınıza uyum sağlayacak eşarpları bulunduruyor. Desenli kıyafetlerinize durağanlık katacak tek renk şal ve eşarpların yanı sıra sade kıyafetlerinizi şıklığa büründürebilecek desenli şal ve eşarpları en güçlü halleriyle koleksiyonuna yansıtıyor.

Tekbir Giyim 2016 Eşarp Modelleri

Farklı Dokular

Başta ipek olmak üzere farklı dokuları kullanan Tekbir Giyim, eşarplarının yanında şallara da yer veriyor. Tek renk ipek şallar, kalitesiyle ve canlı renkleriyle öne çıkarken sezonun öne çıkan dantel detaylı şifon şalları da bulunduruyor. Siyah, kahve, bordo, fuşya, vizon ve daha birçok rengi hatta bu renklerin olağanca tonunu şal koleksiyonunda görebilmeniz mümkün. İpek şallarına eşlik eden tafta ise kombinleriniz için şık öneriler arasına koyabilirsiniz.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir