Tekbir Giyim 2013-2014 Sonbahar Kış Eşarp Modelleri

Tekbir Giyim 2013-2014 Sonbahar Kış Eşarp Modelleri

Tekbir Eşarp Modelleri 2014

Tekbir Giyim her sezon koleksiyonları ile tüm hanımların merakla beklediği markalar arasındadır. Yıllardır tesettür giyim sektöründe hızlı yükselişini devam ettiren firma, 2013-2014 sonbahar kış eşarp koleksiyonu ile de hanımların beğenisini kazanmıştır. İpek eşarp modellerinde, her sezon farklı renk ve desendeki tasarımlarıyla yeni sezonun öne çıkan firmaları arasındadır.

Tekbir Eşarp Modelleri 2014

Tekbir Giyim 2013-2014 Sonbahar Kış giyim koleksiyonu ile özdeşleşen eşarp modelleri, tam bir bütünlük içindedir. Gerek renk, gerek desen olsun modellerin birbiri ile kombinlenerek, hem kıyafet tercihinizde hem de eşarp tercihinizde kolaylık sağlanmaktadır.

Eşarp koleksiyonunda puantiyenin şık yorumlanması, sezon trendi olan ekose desenin farklı renk kombinasyonları, floral motiflerin eşarplardaki özel desenleri, asimetrik çizgilerin modern çizimleri öne çıkanlar arasında. Sezon renkleri olan bordo, mor, kobalt mavi, siyah ve kahveler Tekbir Giyim eşarp koleksiyonunda hakim olan renkler arasında. Bunlarla birlikte farklı renk ve desen alternatifleri de koleksiyonda hanımların beğenisine sunulmakta.

Tekbir Eşarp Modelleri 2014

Sezon trendi olan minimal formlardaki tek renk elbise, pardesü ya da takımlarınızda renkli ve desenli ipek eşarp modellerini tercih edebilirsiniz. Şal sezondaki yükselişini sürdürse de, ipek eşarbın her zaman için yeri farklıdır. Asil ve zengin bir duruş sağlayan ipek eşarplar, modern ve şehirli hanımların kombinlerinde tercih ettikleri örtü biçimidir.

İşte Tekbir Giyim 2013-2014 eşarp modelleri;

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir