Tekbir 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Tekbir 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Tekbir 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Tesettür giyimin köklü markalarından Tekbir Giyim, 2016 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’nu mağazalarında sergilemeye başladı. Online satışıyla da tasarımlarını sunan marka, yeni sezonda da yıllardır sürdüğü çizgide ilerliyor. Genel bakışta önceki sezon tasarımlarından izler görüyor olsak da koleksiyonda iddialı modeller de yer alıyor.

Yaz aylarının hakimi pastel tonlara yerini bırakmayan mevsimsiz kırmızı, yeni sezonun yükselenleri arasında. Tekbir Giyim markasının, detaylarla, farklı kesimlerle hareketlendirdiği kırmızının iddiasıyla göz alıcı tasarımlara imza atılıyor. Pudra, mavi, turuncu ve kremin en soft tonlarına da yer veriliyor. Tekbir Giyim kadınlarının vazgeçilmezi siyah, lacivert gibi klasikleşmiş renkler, farklı kesimlerle hareket kazanarak cazibe kazanıyor.

Tekbir 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Tekbir Giyim, koleksiyonunda sonbahar – kış kreasyonundaki tasarımların, yaza uyarlanmış hallerine de yer veriyor. Özellikle pardösü, ferace gibi dış giyim ürünlerinde bunu görüyoruz. Koleksiyondaki farklılık ise bazı tasarımlarında geleneksel çizgisinden ayrılışı oluyor.

Tekbir 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Denimden vazgeçemeyenler içinse birbirinden özel tasarımlar sergileniyor. Tuniklerden pardösü ve kaplara hemen hemen her parçada görebileceğimiz denimi, Tekbir Giyim dantel detaylarıyla sunuyor. İndigodan mavinin pek çok farklı renk tonu bu tasarımlarla dolaplarınıza girecek.

Tekbir 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Tekbir Giyim İlkbahar – Yaz sezonunda her yaşa hitap eden tasarımlarıyla her zevke hitap edecek. Önceki sezonlarında daha çok orta yaş ve üstüne yönelik tasarımlar gördüğümüz markanın yeni sezonunda gençlerin beğenisini toplayacak pek çok parçayı görebiliyoruz. Pudra ve krem tonlarının en iç ısıtan halleri, kap ve tuniklerle karşımıza çıkıyor.

Tekbir 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Öne Çıkan Modeller

Gelenekselliği modern bir anlayışla karşımıza çıkaran Tekbir Giyim, sezonun yükselen trendi, neredeyse etek görünümü veren bol pantolonları, yeni sezonunda kendi çizgisiyle sunuyor. Dokularıyla yazın sıcağına uyum sağlarken şıklığınızdan da ödün vermeyecek Tekbir Giyim tasarımlarına mutlaka göz atmalısınız.

Henüz yaza geçmek için çok erken diyenler, ilkbahar rüzgarlarından koruyacak mevsim geçişlerine uyum sağlayacak dış giyim ürünlerini Tekbir Giyim 2016 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’nda bulabilir. Yeni sezon trendlerini yansıtan bu tasarımlar, kesim, doku ve renkleriyle stilinizi her zaman taze tutacak. Ofiste, davette, alışverişte her anınıza uyum sağlayacak tasarımlar hem günlük hayatınızın hem özel günlerinizin vazgeçilmesi olacak. Klasik modellerden sıyrılıp sportif ve dinamik görüntü isteyenlere de göz kırpan özel tasarımları koleksiyonda göreceksiniz.

Tekbir 2016 İlkbahar Yaz Modelleri

Tekbir Giyim sadece günlük hayatın parçalarını değil özel günlerin de en şık parçalarına yer veriyor. Abiye koleksiyonuyla tesettürlü kadınların imdadına yetişen marka, ayrıca kaliteli doku, renk ve çizgileriyle eşarp tasarımlarını sunarken, çantalarıyla beğeni toplamaya devam ediyor.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir